Krótka informacja

Szanowni czytelnicy,

jak zapewne wielu z Was zauważyło, przez pewien czas na stronie nie pojawiały się nowe wpisy, nie odpowiadałem również na Wasze e-maile, a ilość komentarzy oczekujących na zaakceptowanie jest spora – postaram się to nadrobić. Zapewniam Was, że wszystko jest u mnie w porządku, a zapewne ciekawsze od wyjaśnień dotyczących mojej nieobecności będą informacje dotyczące nadchodzących artykułów, które są już prawie gotowe.

 

I. Pierwszy artykuł dotyczy sprawy, której nie planowałem opisywać, jednak sądzę, że będzie stanowił tło wielu moich słów, które były wynikiem głównie odpowiedzi na Wasze komentarze. Kilkanaście razy spotkałem podróżnika, który przedstawiał się imieniem Lumin i który na przestrzeni naszych spotkań przekazał mi sporo wartościowych informacji dotyczących ogólnie mówiąc moralności. Spotkania z Luminem pozwoliły mi poznać odpowiedzi na pytania, które jak sądzę nurtują wielu z Was, więc będzie to mały ukłon głównie do osób z grupy Niebieskich 🙂

II. Drugi artykuł będzie dotyczył sprawy, która miała miejsce w ostatnich 3-ch tygodniach i dotyczyła spotkań ze zmarłą fizycznie kobietą, która utknęła w Międzystanie i reprezentuje sporą grupę tzw. „zjaw obserwatorów”.

III. Trzeci wpis będzie ankietą pozwalającą Wam samodzielnie określić na do której z grup (Zielonej czy Niebieskiej) należycie. Dodatkowo wpis będzie zawierał odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Was pytania w tej materii. Sporo z Was było zainteresowanych płatnymi konsultacjami tylko po to, żeby na bazie swoich doświadczeń uzyskać odpowiedź na pytanie dotyczące przynależności grupowej. Rozumiem, że jest to dla wielu z Was ważne, jednak nie chcę żebyście korzystali z konsultacji tylko z tego, dosyć prozaicznego względem całej tematyki podróży astralnych powodu.

IV. Czwarty artykuł będzie kontynuacją moich wspólnych podróży z Lupe i Bletem.

 

Ps. Bądźcie proszę wyrozumiali względem moich odpowiedzi na Wasze e-maile. Przez okres mojej nieobecności nazbierało się ich naprawdę sporo:

Trzymajcie się w zdrowiu!

Subscribe
Powiadom o
11 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
11 miesięcy temu

Hej Mateusz 🙂 Jakoś strasznie mi dłuży się ten czas twoich nieobecności na stronie 😀 Pisałeś już, że masz gotowy filmik i tylko go zmontować i kurde ni ma do tej pory… czeeeemuuu? Ja chce więcej! 😛 Czasem myślę se o Tobie czy żyjesz w ogóle i zawsze trzymam kciuki aby tak było! Prawdę mówiąc, każdy twój artykuł czy odpowiedź na komentarz może być tym ostatnim bo przecież nawet jak z rożnych względów, powiedzmy nie będzie ci się na jakiś czas chciało nawet odpisywać, to nie ma możliwości sprawdzić co się faktycznie z tobą dzieje! Tak się zawsze pojawiają myśli:… Czytaj więcej »

Grzegorz N
1 rok temu

👍

Mariusz81
1 rok temu

Świetna wiadomość, czekamy z niecierpliwością 🙂
Dużo zdrówka, spokoju i „energii” w Nowym Roku 😉

Zbyszek
1 rok temu

Wow, MTJ-23 znów nadaje!

Mateusz, fajnie, że już wróciłeś.
Życzę Ci złapania oddechu w święta i spełnienia przynajmniej jednego z celów, które sobie wyznaczyłeś w związku z tą stroną w Nowym Roku.
Pozdrawiam,
Zbyszek

Matifan
1 rok temu

Akurat dziś postanowiłem zajrzeć i sprawdzić czy są jakieś nowe wieści na stronie. Przypadek? Nie sądzę 😉

Remigiusz
1 rok temu

Świetne wieści 😁 bo się martwić zaczynałem….

toja
1 rok temu

Super wiadomość. Czekam na artykuły i zapowiedziany wcześniej film 🙂

Jagna
1 rok temu

Jesteś 👍🏻👌🏻… Nareszcie!!! Cieszę się bardzo 😄.
Moja chora wyobraźnia podrzucała mi już scenariusz Mateusza z koronaświrusem w tle🤧. Bo jak to tak, zniknoł ot tak po prostu, tak bez słowa. 😔
Całe szczęście 🤞🏻 to nie to. 😉 Pozdrawiam Cię bardzo, bardzo serdecznie Mateuszu.
Zdrówka i owocnego wypoczynku życzę.

Mirmur
1 rok temu

Super wiadomość ! Wszystkiego dobrego !

Zibi
1 rok temu

Zatem zdrówka na święta. No i czekamy na zapowiadane materiały. 🙂