Zanim zdecydujesz się na kontakt ze mną, odwiedź proszę dział Pytania i odpowiedzi, być może znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytania.

Aby się ze mną skontaktować wybierz odpowiednie opcje z poniższego formularza:

1. Wybierz odpowiednią opcję:
2. Kategoria
2. Kategoria
Grupa Zielonych - doświadczałaś/eś samoistnych stanów OOBE i masz w sobie głęboką nostalgię za światem Astralnym. Dobrze Cię rozumiem i cczieszę się, że odwiedzasz moją stronę, bo właśnie z myślą o ludziach takich jak Ty robię to co robię.

Jeżeli kontaktujesz się ze mną po raz pierwszy przez formularz kontaktowy, rozwiąż ankietę znajdującą się pod tym linkiem podając na dole ankiety swój adres e-mail.
Grupa Niebieskich - należysz do grupy osób od której otrzymuję sporo wiadomości, a z nadmiaru wiadomości nie jestem w stanie każdemu odpowiedzieć, dlatego zdecydowałem, że osoby należące do tej grupy, chcące uzyskać moją pomoc powinny skorzystać z opcji Płatnych konsultacji z zostawienia komentarza na stronie, na który moja odpowiedź może posłużyć innym.
Płatne konsultacje

Chętnie odpowiem na Twoje pytanie związane z aspektami podróży astralnych, o technikach, odpowiedniej diecie i przygotowaniu do podróży astralnych, ale też mogą to być tematy związane z życiem po śmierci fizycznej i o tym czy kontakt ze zmarłymi oraz w jakiej formie jest możliwy, o tym w jaki sposób właściwie rozwijać się duchowo, o tym jak rozwijać swoje ciało astralne w inny sposób niż przez podróże, czy o życiu pozaziemskim – i o tym czy istoty pozaziemskie odwiedzają Ziemię. Temat przyszłości ludzkości też jest mi dobrze znany więc w razie czego zapraszam.

Koszt godziny rozmowy to 200 zł, a cała kwota z płatnych konsultacji zostanie przeznaczona na wydanie mojej książki.
Warsztaty OOBE

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z organizowanymi przeze mnie Warsztatami OOBE, śmiało je zadaj 🙂 jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś zajrzyj do działu: Warsztaty OOBE

     

    Treść wiadomości: