Zanim zdecydujesz się na kontakt ze mną, odwiedź proszę dział Pytania i odpowiedzi, być może znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytania.

Aby się ze mną skontaktować wybierz odpowiednie opcje z poniższego formularza:

1. Do której grupy (podróżników) należysz?
2. Kategoria
2. Kategoria
Grupa Zielonych - doświadczasz samoistnych opuszczeń ciała

Cieszę się, że odwiedzasz moją stronę, bo właśnie z myślą o ludziach takich jak Ty robię to co robię.

Jeżeli kontaktujesz się ze mną po raz pierwszy przez formularz kontaktowy, rozwiąż ankietę znajdującą się pod tym linkiem podając na dole ankiety swój adres e-mail.
Grupa Niebieskich - nie doświadczasz samoistnych opuszczeń ciała

Od samego początku opuszczasz swoje ciało fizyczne przy pomocy wyuczonych metod, lub dopiero chcesz rozpocząć swoją przygodę z doświadczaniem stanu OOBE. Należysz do grupy osób od której otrzymuję sporo wiadomości, jednak niestety nie jest to dla mnie grupa priorytetowa, a z nadmiaru wiadomości nie jestem w stanie każdemu odpowiedzieć, dlatego zdecydowałem, że osoby należące do tej grupy, chcące uzyskać moją pomoc powinny skorzystać z zostawienia komentarza na stronie, na który moja odpowiedź może posłużyć innym - wyjątkiem są sprawy mocno osobiste, które indywidualnie rozważę.
Określenie przynależności do danej grupy

Osoby należące do grupy Zieloncyh zazwyczaj wiedzą, że należą do tej grupy. Grupa Niebieskich, to osoby, które nie doświadczają sanu OOBE samoistnie. Więcej informacji znajdziesz pod tym linkiem: klik.

W ramach prowadzenia tej strony nie zajmuję się określaniem kto, do której grupy należy - każdy kto czuje taką potrzebę, sam powinien zgłębić ten temat, link. Czasami istnieją przesłanki, dzięki którym można określić, że ktoś w przyszłości będzie należał do grupy Zielonych, ale do tego potrzebna jest dłuższa rozmowa z koniecznością zadania wielu pytań i w tym celu zapraszam do udziału w płatnych konsultacjach.

Koszt godziny rozmowy (telefon, lub skype) to 200 zł. Cała kwota zostanie przeznaczona na cele charytatywne.
Dodatkowe informacje

Osoby należące do grupy Zielonych, to osoby, które doświadczają samoistnych stanów OOBE, które nie były ich świadomą intencją.

Osoby należące do grupy Niebieskich, to osoby, które samoistnie stanu OOBE nie osiągają.

Więcej informacji znajdziesz pod tym linkiem: klik.

Dane kontaktowe zostaną udostępnione dopiero po wyborze jednej z trzech pierwszych opcji formularza numer 1.

     

    Treść wiadomości: