Podczas spotkań online, które będą się odbywały w czwartki od godziny 21:00, będę omawiał tematy, wylistowane poniżej – po jednym temacie na każde spotkanie. Spotkania będą się odbywały na zamkniętej grupie na FB – Rozmowy o Astralu online. Uczestnictwo w grupie jest w pełni bezpłatne dla Absolwentów moich Warsztatów OOBE, natomiast dla innych osób zainteresowanych tematami astralnymi uczestnictwo w grupie jest płatne. Tematy podzielone są na dwie grupy: tematy dla wszystkich osób i tematy dla Absolwentów oraz osób, które zdecydowały się na pakiet roczny. Te drugie omawiane będą w każdy pierwszy wtorek miesiąca, o godzinie 21:00. Z czasem lista tematów będzie uzupełniana (również o tematy proponowane przez uczestników). Każdy kolejny temat będzie wybierany przez uczestników grupy w ankiecie. Każde spotkanie będzie trwało około 1.5 do 2 godzin + czas na odpowiedzi na Wasze pytania związane z omawianym tematem.

 

Wszystkie spotkania po ich zakończeniu będą zarchiwizowane, a dostęp do nich będą miały osoby, które uczestniczyły w grupie Rozmowy o Astralu online w czasie gdy odbywało się dane spotkanie.

 

Uwaga! 🙂 Podczas każdego spotkania odbywającego się w pierwszy czwartek miesiąca będzie losowanie gdzie do wygrania będzie darmowy udział w Warsztatach OOBE.

Koszt udziału w grupie:

 • $ 100
  Miesięcznie
  • – Miesięczny udział w spotkaniach (4 spotkania)
  • – Dożywotni dostęp do archiwalnych spotkań, z okresu uczestnictwa

 • $ 900
  Rocznie (taniej o 25%)
  • – Roczny udział w spotkaniach (52 spotkania)
  • – Dożywotni dostęp do archiwalnych spotkań, z okresu uczestnictwa
  • – Dostęp do wszystkich archiwalnych spotkań, w czasie trwania abonamentu
  • – Dostęp do nagrań dla Absolwentów Warsztatów OOBE

Tematy dla wszystkich uczestników spotkań online:

25
Energia Kundalini
Starożytna Joga Kundalini jest metodą na aktywację energii stabilizującej pracę czakr. W jaki sposób z niej korzystać, aby doznać mistycznych stanów świadomości?
28
Paralelizmy linii czasu
Linie czasu działają w nierozerwalnej jedności z systemem paralelizmów, fraktalnie uzupełniają cykl rozwojowy w fizyczności. Na czym polega ten mechanizm?
31
Wybudzanie podróżników
Czym jest proces wybudzania podróżników, w jaki sposób przebiega i jakie są rezultaty takich działań? Kto dokonuje takich procesów i na kim może ich dokonać?
32
Bioenergoterapia
W jaki sposób działa bioenergoterapia? Czy istnieją spore różnice pomiędzy bioenergoterapeutą, a egzorcystą przy założeniu, że jedni i drudzy pracują z energiami?
33
Buddyzm w kontekście szczęścia
Buddyzm, czyli "nauka przebudzonego". Czym jest szczęście i trwałe szczęście. Jak osiągać te dwa stany, aby poprawić jakość naszego życia w fizyczności?
34
Śmierć kliniczna
Czy śmierć kliniczna ma coś wspólnego ze śmiercią biologiczną? Gdzie trafiają osoby, które jej doświadczają i dlaczego w większości przypadków wracają odmienione?
35
Prekognicja
W jaki sposób działa umiejętność przewidywania przyszłych zdarzeń, w jaki sposób się tego nauczyć i jak odpowiednio interpretować nasze wizje?
36
OOBE w historii i literaturze
Kolebką stanu OOBE nie jest Buddyzm jak wielu uważa. Temat poruszany był w wielu, odległych od siebie zakątkach Ziemi, co ma potwierdzenie w literaturze i sztuce.
37
Dawna historia Słowian
Słowianie w swojej kulturze korzystali z możliwości uzyskiwania odmiennych stanów świadomości. Czy do dnia dzisiejszego zachowały się Słowiańskie metody i opowieści?
38
Zieloni i Niebiescy
Najistotniejsze różnice w budowie ciał astralnych klasyfikują je na dwie grupy - ciała astralne "Zielone" i "Niebieskie". Jakie są wady, zalety i cele rozwojowe każdej z grup?
39
Metody kontaktu z MTJ-em
Bezpośredni kontakt z MTJ-em wymaga wielu lat intensywnego doświadczenia w podróżowaniu. Czy istnieją pośrednie metody dające możliwość kontaktu z MTJ-em?
40
Mindfullness
Metody rozwoju świadomości przez pozostawanie uważnym, nieoceniającym obserwatorem wywodzą się z Buddyzmu i liczą sobie 2500 lat. W jaki sposób je wykorzystywać?
41
Higiena snu
Sen odgrywa ważną rolę w kontekście naszej egzystencji fizycznej i astralnej. Jak polepszyć jego jakoś? Co zrobić, żeby móc spać zaledwie 3-4 godziny i być w pełni wypoczętym?
42
Dieta i suplementy a rozwój duchowy
Energie ciała fizycznego i astralnego przenikają się i wpływają na siebie wzajemnie. Utrzymanie odpowiedniej diety może wpłynąć na funkcjonowanie naszego ciała astralnego.
43
Wychowanie świadomych dzieci
Dzieci mają naturalną zdolność do osiągania i utrzymywania odmiennych stanów świadomości. W jaki sposób pomóc dzieciom przejść przez proces dojrzewania świadomości?
44
Ścieżka rozwoju ludzkości
Ludzie w cyklu inkarnacyjnym mają do osiągnięcia cele indywidualne, ale też jako cała cywilizacja mamy do spełnienia pewne cele. Na czym one polegają?
45
Obszar Dryfów
Obszar Dryfów, o którym pisałem w "Regresach" pozwala doświadczyć stanu przejściowego pomiędzy materią a czystymi formami energii. W jaki sposób tam dotrzeć?
46
Kontakt z innymi inkarnacjami
Pomocnicy, którzy zawsze towarzyszą nam podczas początków naszych podróży są istotami z naszego cyklu inkarnacyjnego. W jaki sposób się z nimi skontaktować?
47
Relacja my-MTJ
Z MTJ-em łączy nas specyficzna więź. W pewnym kontekście on jest nami, w innym - my nim. Jednak nie oznacza to tego samego. Na czym polega więc ta relacja?
48
Świat widziany oczyma ciała astralnego
Podczas doświadczania odmiennych stanów świadomości, rzeczywistość postrzegamy percepcją naszego ciała astralnego. Jak ono działa i jakie daje możliwości rozwojowe?
49
Obszar Potępionych
Istoty zamieszkujące ten obszar można uznać z ludzkiej perspektywy jako "złe". Co kieruje ich zachowaniem, czy faktycznie są złe i jak zachować BHP względem tych istot?
50
Życie po śmierci fizycznej
Co się z nami dzieje po śmierci fizycznej? Gdzie trafiamy i w jaki sposób zmieniają się nasze pozafizyczne cele, pragnienia oraz postrzeganie rzeczywistości

Tematy dla Absolwentów Warsztatów OOBE:

1
Medytacja wspomagająca pracę mózgu
Medytację wizualizacyjną można zaadaptować do poprawy pracy naszego mózgu, tworzenia nowych połączeń neuronowych i wspomagania pamięci. Na tym spotkaniu opowiem Wam o tej formie medytacji tłumacząc jej założenia i wspólnie ją wykonamy.
2
Praca z wibracjami podczas świadomych snów
Podczas LD z łatwością możemy wywołać wibracje - dokładnie te, które są niezbędne do osiągnięcia w pełni nieprzerwanego stanu OOBE. Praca z wibracjami podczas LD uzupełnia cykl rozwojowy, pozwalając nam łatwiej osiągać wibracje w fizyczności.
3
Energetyczny "Efekt Dopplera"
Odpowiednia praca z wibracjami (nawet w ich lekkiej formie), która naprzemiennie aktywuje kolejne, lub wybrane czakry pozwala odblokować uśpione formy energii. Możemy je wykorzystać do pogłębienia transu lub uzyskania różnych form Podróży Astralnych.
4
Cywilizacja Azerów
Azerowie są rdzennymi mieszkańcami Obszaru Lim. Tworzą swoją cywilizację, z osiągnięciami technologicznymi opartymi o energię tego obszaru. Jesteśmy dla nich tak samo egzotyczni jak oni dla nas, a kontakt z nimi jest rozwojowy dla obu storn.
5
Obszary Mentalne
Każdy z obszarów astralnych (w tym fizyczność) ma swój sub-obszar nazywany Obszarem Mentalnym. To tam trafiamy podczas stanów medytacyjnych. Obszary te różnią się swoją specyfiką, która zależy od obszaru głównego, do którego Mentalny przynależy.
6
Rozwój czakry Trzeciego Oka
Czakra trzeciego oka, w kontekście astralnym pozwala nam korzystać ze zmysłów ciała astralnego, rozszerzając naszą percepcję na dostrzeganie zjawisk niefizycznych. Jej rozwój pomaga również w kontaktach z naszymi pomocnikami z poziomu fizyczności.