Warsztaty OOBE

Najbliższe terminy Warsztatów:

Warsztaty Zimowe (2-7 marca 2023)

Liczba wolnych miejsc: 4

Warsztaty Wiosenne (13-18 maj 2023)

Liczba wolnych miejsc: 7

Przejrzyj relację z minionych Warsztatów:

Skrócone informacje:

Czas trwania Warsztatów: 5 pełnych dni
14 wykładów związanych z podróżami (łącznie 28 godzin)
9 praktycznych sesji związanych z medytacją (łącznie 7 godzin)
Miejsce: południowa część województwa dolnośląskiego
Warsztaty są kierowane głównie do osób początkujących
Zakwaterowanie – komfortowy ośrodek, który będzie do naszej wyłącznej dyspozycji, nikt nie będzie więc nam przeszkadzał
Pełne wyżywienie (4 posiłki dziennie, kuchnia wegetariańska lub wegetariańsko-rybna – do indywidualnego wyboru)
Cena za osobę to 4900 zł (zawiera zakwaterowanie, wyżywienie, miejsce parkingowe i warsztaty)
Liczba miejsc jest ograniczona, więc w razie zainteresowania zalecam dokonanie rezerwacji odpowiednio wcześnie

Lista tematów, które będą wykładane na Warsztatach:

Wprowadzenie do Podróży Astralnych i stanu OOBE

Na tym wykładzie uczestnicy Warsztatów dowiedzą się czym dokładnie są Podróże Astralne, jaka jest różnica pomiędzy Podróżami Astralnymi, a stanem OOBE, oraz kiedy możemy siebie nazwać Podróżnikiem Astralnym. Przedstawiony zostanie tutaj również rys historyczny Podróży na przestrzeni dziejów ludzkości.

Dobór odpowiednich metod podróżowania

Każda osoba ma swoje indywidualne predyspozycje i preferencje wynikające z wielu czynników (m.in. aktualne doświadczenie w osiąganiu tzw. odmiennych stanów świadomości, stan zdrowia czy tryb pracy). Dobierając odpowiednie metody, oraz ich intensywność można ustalić osobisty plan podróżowania / plan rozwoju duchowego / plan rozwoju świadomości.

Porównanie dwóch metod na opuszczanie ciała 4+1

Wariantów metody 4+1 (lub z ang. WBTB – Wake Back To Bed), czyli metod związanych z odpowiednim przerwaniem cyklu snu i ponownym powrocie do łóżka jest wiele. Część z nich nastawionych jest na rozwój i doświadczanie, a część na samo doświadczanie. W zależności od dobranych metod możemy pracować z energiami i finalnie wywoływać wibracje prowadzące szybko do stanu OOBE, lub pracować z samym doświadczaniem stanu OOBE, bez cech większego rozwoju w tym temacie. Jestem orędownikiem metod powiązanych z pracami z energią, do których nie trzeba mieć żadnych predyspozycji – niezbędna jest jedynie odpowiednia praktyka, dzięki której z czasem osiąganie stanu OOBE jest szybkie i proste.

Świadome sny i ich transformacja w stan OOBE

Świadomy sen jest świetnym narzędziem do eksploracji przestrzeni, które mogą być zarówno miejscami spotkań z innymi, samoświadomymi istotami jak i placem treningowym dla naszych prac z energiami. Stan Świadomego snu (LD – Lucid Dream) możemy z łatwością przekształcić w stan OOBE, umożliwiający nam zarówno pracę z wibracjami, jak i samo czyste i pełne opuszczenie ciała.

Opuszczanie ciała metodą transową

Metody przerywanego snu dają najlepsze rezultaty, jednak wymagają pewnego poświęcenia i wytrwałości. Opuszczanie ciała metodą transową możemy indukować ze stanu głębokiej medytacji, w specyficzny stan OOBE, pozwalający nam spotykać naszych duchowych przewodników (nasze inne inkarnacje) oraz poznać cele inkarnacyjną naszego Ciała Astralnego. Dodatkowo ta metoda pozwala nam z łatwością doenergetyzować nasze Ciało Astralne, przygotowując je na dalekie podróże.

Wibracje - charakterystyka i praca z nimi

Wibracje są podstawową energią niefizyczną, z którą możemy pracować. Praca z nią powinna być fundamentem każdego pełnego i właściwego rozwoju duchowego opartego na praktyce.

Park zmarłych

Najważniejszym przystankiem w drodze do MTJ-a po śmierci fizycznej jest tzw. Park zmarłych. Jest to miejsce odnowy energetycznej, w którym dochodzimy do siebie i (ponownie) uczymy się funkcjonowania w przestrzeniach astralnych. Park jest niezwykłym miejscem, stworzonym przez cywilizację, która niegdyś zamieszkiwała naszą planetę i jest swego rodzaju prezentem dla cywilizacji, która później się narodziła – czyli dla ludzkości. W tym miejscu możemy zdobywać również wiele umiejętności związanych z samouzdrawianiem i uzdrawianiem innych istot.

Najważniejsze różnice pomiędzy OOBE, a LD

Czy stan OOBE i LD jest tym samym? Zdecydowanie nie. Oba stany charakteryzują się dostrojeniem świadomości do innych obszarów. Oba stany, traktowane jako swego rodzaju pasy startowe do dalszej eksploracji obszarów astralnych – i warto je wykorzystać w jak najpełniejszy sposób do tego, aby zostać świadomym Podróżnikiem Astralnym.

Astralni Strażnicy

Strażnicy, będący sztucznymi istotami (ale nie kreacjami naszego umysłu) w stosunku do Podróżników mają jedno, główne zadanie – pozbawić nasze ciało astralne energii do takiego stopnia, aby rozpocząć proces powrotu do ciała fizycznego. Działania Strażników są jednym z największych utrapień dla początkujących Podróżników, ale znając odpowiednie metody można wykorzystać ich do nauki pewnych umiejętności, po to, aby finalnie Strażnicy nie byli dla nas żadnym problemem.

Techniki podróżowania pomiędzy obszarami

Astral rozumiany jako suma wszystkich istniejących obszarów jest niepojęcie ogromny. Jeżeli stwierdzę, że obszarów znacznie większych, bardziej rozbudowanych niż nasza fizyczność i posiadających ogrom indywidualnych cech, są miliony, to zapewne byłaby to kropla w morzu. Umiejętne przemieszczanie (dostrajanie) się pomiędzy obszarami astralnymi jest jedną z kluczowych umiejętności Podróżników Astralnych.

Kontakt z istotami astralnymi

Kontakt z istotami astralnymi to najbardziej kluczowy z punktów rozwoju podróżnika. Od pewnego poziomu tylko dzięki pomocy i nauk pochodzących od samoświadomych, rozwiniętych istot astralnych możemy odpowiednio się rozwijać. Ważne jest jednak to, aby wiedzieć w jaki sposób nawiązać kontakt z takimi istotami, jak odpowiednio i sprawnie się z nimi komunikować i jak rozeznać się w tym, które z tych istot mają wobec nas pozytywne zamiary.

Nawiązywanie kontaktu z Luminem

Lumin, będący przez wiele lat moich podróży moim – i nie tylko moim – przewodnikiem i kompanem wpłynął w bardzo dużym stopniu na mój rozwój. Jego głównym zadaniem i celem istnienia jest pomaganie początkującym podróżnikom. W trakcie Warsztatów opowiem uczestnikom więcej na temat samego Lumina, jak i zaprezentuję metody kontaktu z nim.

Cykle inkarnacyjne

Pewna ilość wydarzeń z naszego życia może być powtórką tego, czego doświadczaliśmy w innej inkarnacji, lecz tym razem z odmiennej perspektywy, tak, aby obraz doświadczenia był dopełniony. Poznając mechanizm cykli inkarnacyjnych i metody w jaki sposób je rozpoznawać, możemy żyć o wiele bardziej świadomie, rozumiejąc skąd powstają u nas pewne potrzeby i pragnienia, których pochodzenia i celu nie potrafimy łatwo wytłumaczyć.

BHP Podróżnika - Oczyszczanie ciała astralnego

Podróże Astralne wymagają przestrzegania pewnych form BHP po to, aby móc (dalej) podróżować i robić to w sposób, który będzie dla nas rozwojowy i przede wszystkim nieszkodliwy. Przez wypalanie nadmiarów energii przylepiających się do naszego ciała astralnego, oraz przez uzupełnianie ubytków energetycznych możemy podróżować bezpiecznie i komfortowo.

BHP Podróżnika - Niebezpieczeństwa astralne

W trakcie odbywa niektórych Podróży Astralnych, mogą czekać na nas pewne niebezpieczeństwa. Już sama odpowiednia wiedza teoretyczna pozwoli się nam przed nimi uchronić, o ile wiemy jak rozpoznać potencjalne niebezpieczeństwo i odpowiednio na nie zareagować. Do listy potencjalnych zagrożeń należą m.in. kontakty z niektórymi istotami, które chętnie zaabsorbują pewne energie naszego ciała astralnego, co w konsekwencji może kazać nam uzupełnić owe energie, co wykluczy nas z podróży na pewien okres czasu. Innym rodzajem niebezpieczeństw są radiacje energetyczne i nieumiejętne dostrajanie się do konkretnych obszarów astralnych.

Prawo przyciągania

Prawo Przyciągania jest naturalnym mechanizmem związanym z funkcjonowaniem naszej fizyczności. Myśl, potrafi kreować rzeczywistość – i nie ma w tym większych ograniczeń – ale istotne jest korzystanie z tego mechanizmu w odpowiedni sposób. Każda nasza myśl, nawet ta najmniejsza, eksploduje z naszej głowy i w ułamek sekundy przeszywa cały wszechświat fizyczny, wpływając na najdrobniejsze cząstki elementarne. Sumą konsensusu myślowego wszystkich samoświadomych istot jest to co nazywamy naszą rzeczywistością. Świadome korzystanie z Prawa Przyciągania, może mieć kolosalny wpływ na nasz rozwój i poczucie szeroko rozumianego szczęścia.

Prowadzenia dziennika doświadczeń astralnych

Niezbędnikiem każdego (nie tylko początkującego) podróżnika jest Dziennik doświadczeń, w którym zapisujemy wszystkie nasze astralne przygody. Taki dziennik stanowi bardzo ważne narzędzie analityczne, a dodatkowo, jego prowadzenia rozwija obszary mózgu odpowiedzialne za zapamiętywanie doświadczeń astralnych, co w krótkim czasie sprawi, że wszystkie doświadczenia będą zapamiętywane(!) lub zapamiętywane lepiej, po powrocie do fizyczności.

MTJ - Moja Totalna Jaźń

Kim jest istota określona skrótową nazwą MTJ? Jak wygląda nasza relacja z MTJ-em, oraz czy nawet bez spotkania go możemy czerpać z jego wiedzy i doświadczeń? Tak, możemy, komunikując się z nim w sposób pośredni, przez istoty, które nazywane są pomocnikami, którzy są naszymi/MTJ-a innymi inkarnacjami.

Efekt Indianina

Najgłębsze doświadczenia ciała astralnego, w momencie, gdy muszą zostać zapisane w fizycznym mózgu są czasami przetwarzane w coś, co nasza świadomość będzie w stanie odpowiednio zrozumieć. Proces zapisu doświadczeń nazywany „fazowaniem wspomnień” można odpowiednio przekształcić tak, aby przerwać cykl błędnego zapisywania wspomnień, a także odzyskać w czystej postaci te, które wcześniej nasz mózg przekształcić w formę bardziej dla nas zjadliwą.

Nierozproszona realizacja celów

Początki Podróży Astralnych są ekscytujące. Nie da się inaczej określić miksu emocji i uczuć, których wtedy doświadczamy. Mnogość bodźców i oddziaływań może skutecznie uniemożliwić nam realizację celów rozwojowych, które możemy sobie założyć. Metodą, która pomaga jednocześnie doświadczać i się rozwijać jest „szczelne zamknięcie się na cel”, które ma zastosowanie zarówno w przestrzeniach astralnych, jak i fizycznych.

Lista tematów, które będą wykładane na Warsztatach:

Prowadzenia dziennika doświadczeń astralnych

xxx

12:00 - 13:00: zbiórka i załatwienie kwestii organizacyjnych
13:00 – 15:00: wspólny lunch, podczas którego wzajemnie trochę się poznamy
15:00 – 16:00: wykład #1, temat: „Dobór odpowiednich metod podróżowania”
16:00 – 17:00: wspólny obiad
17:00 – 18:00: nauka podstaw medytacji z technikami relaksacyjnymi
18:00 – 20:00: wykład #2, temat: „Prawo przyciągania”
20:30: wspólna kolacja

Dzień 2:

8:00 – 8:30: poranna medytacja
8:30 – 9:00: wspólne śniadanie
9:00 – 11:30: wykład #3, temat: „Porównanie dwóch metod na opuszczanie ciała 4+1”
11:30 – 12:00: odpowiedzi na Wasze pytania
12:00 – 12:30: wspólny lunch
12:30 – 14:30: wykład #4, temat: „Charakterystyka i praca z wibracjami”
14:30 – 15:00: odpowiedzi na Wasze pytania
16:00 – 17:00: wspólny obiad
17:00 – 19:00: wykład, #5, temat: „Opuszczanie ciała – metoda transową”
19:00 – 20:00: medytacja z nauką technik prawidłowego oddechu
20:30: wspólna kolacja

Dzień 3:

8:00 – 8:30: poranna medytacja
8:30 – 9:00: wspólne śniadanie
9:00 – 11:30: wykład #6, temat: „Park zmarłych”
11:30 – 12:00: odpowiedzi na Wasze pytania
12:00 – 12:30: wspólny lunch
12:30 – 14:30: wykład #7, temat: „Kontakt z istotami astralnymi”
14:30 – 15:00: odpowiedzi na Wasze pytania
16:00 – 17:00: wspólny obiad
17:00 – 19:00: wykład, #8, temat: „Charakterystyka Obszaru Lim”
19:00 – 20:00: medytacja z nauką wizualizacji
20:30: wspólna kolacja

Dzień 4:

8:00 – 8:30: poranna medytacja
8:30 – 9:00: wspólne śniadanie
9:00 – 11:00: wykład #9, temat: „Świadome sny”
11:00 – 12:00: odpowiedzi na Wasze pytania
12:00 – 12:30: wspólny lunch
12:30 – 14:30: wykład #10, temat: „Najważniejsze różnice pomiędzy OOBE, a LD”
14:30 – 15:00: odpowiedzi na Wasze pytania
16:00 – 17:00: wspólny obiad
17:00 – 19:00: wykład, #11, temat: „Strażnicy, cz. 1”
19:00 – 20:00: medytacja z nauką przezwyciężenia strachu podczas Podróży
20:30: wspólna kolacja

Dzień 5:

8:00 – 8:30: poranna medytacja
8:30 – 9:00: wspólne śniadanie
9:00 – 11:00: wykład #12, temat: „Strażnicy, cz. 2”
11:00 – 12:00: odpowiedzi na Wasze pytania
12:00 – 12:30: wspólny lunch
12:30 – 14:30: wykład #13, temat: „Techniki podróżowania między obszarami”
14:30 – 15:00: odpowiedzi na Wasze pytania
16:00 – 17:00: wspólny obiad
17:00 – 19:00: wykład, #14, temat: „Praca z własnymi emocjami”
19:00 – 20:00: medytacja z nauką samouzdrawiania
20:30: wspólna kolacja i ognisko pożegnalne

Dzień 6:

8:00 – 9:00 wspólne śniadanie
9:00 – 12:00 podsumowanie i pożegnanie

Dodatkowe kwestie organizacyjne:

– W celu rezerwacji miejsca konieczne jest wpłacenie zaliczki 1000 zł
– Dla uczestników każdego terminu Warsztatów zostanie założona odpowiednia grupa na Facebook-u, gdzie będziemy mogli dograć szczegóły i trochę się poznać jeszcze przed spotkaniem
– Miejsce noclegowe będzie miało zapewnione miejsca parkingowe
– Jeżeli ktoś będzie chciał przyjechać pociągiem, to mogę odebrać (w ramach możliwości :)) taką osobę/osoby z dworca

Osoby zainteresowane Warsztatami proszę o kontakt pod tym linkiem.

Subscribe
Powiadom o
25 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
5 miesięcy temu

Zazdroszczę uczestnikom,
zbożnie rzecz jasna 😉, zbożnie … ehhh. Plan tych 5 dni wygląda pysznie.

Życzę wszystkim udanego „tygodnia” razem, jestem pewna, że nie będzie to czas stracony. Może i mnie kiedyś uda się taki wyjazd.

Powodzenia Kochani. A Tobie Mati wielkie podziękowania, za to, że zmieniłeś zdanie👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

Vax
7 miesięcy temu

Świetny pomysł z warsztatami. Trudno mi sobie wyobrazić lepszą osobę w polsce do ich prowadzenia. Nietety w sierpniu nie dam rady, ale czy jest jeszcze szana żeby zapisać się na te w listopadzie? Robisz świetną robte Mati.

7 miesięcy temu

Chciałbym wziąć udział, ale nie wiem czy dam radę. Nie mniej nurtuje mnie pytanie, skąd zmiana decyzji? Kiedyś pamiętam duży nacisk kładłeś na anonimowiść, a teraz warsztaty… Skąd zmiana zdania? 🙂

Pomysł super, i jeśli będą organizowane kolejne, na pewno wezmę udział.

7 miesięcy temu
Odpowiedź do  Mateusz OOBE

Fajnie, cieszę się. Na pewno zapiszę się na warsztaty, ale dopiero jak moje życie emocjonalne się uspokoi, do zobaczenia zatem! 🙂

7 miesięcy temu

Cześć, mam pytanie odnośnie wyżywienia – nie ma opcji nie-wegańskiej diety?

I też taka ciekawość – jak to się ma do naszego życia? W sensie ma to sens z perspektywy astralnej nie jedzenie zwierząt itp? Jak to wygląda?

Pozdrawiam

7 miesięcy temu
Odpowiedź do  Mateusz OOBE

Lepiej wprowadź jakiś zakaz wnoszenia telefonów do części wspólnych albo ogarnij jakieś pudło na wejściu, jeśli nie chcesz żeby Twoja anonimowość dobiegła końca 😉 no chyba, że planujesz chodzić przez 6 dni z papierową torbą na głowie 😀

7 miesięcy temu

4900 ! Nieźle
Co tak nabiło ?

Ale to jedzenie roślinne – ohyda.

7 miesięcy temu

Fajnie, że jest taka inicjatywa.
Ja bym bardzo chętnie pojechał ale jest kilka przeszkód.
Czy jest możliwość zapisania się na 1 dzień?

8 miesięcy temu

TAK BARDZO SIĘ CIESZĘ ✨🍀💗
Bedena warsztacie w sierpniu
Dziękuję

PolRYze
8 miesięcy temu

Zainteresowany jestem 😊

8 miesięcy temu

przewidziane fakultatywne wycieczki astralne?😉 wieczorki taneczne?😉 a serio, to super sprawa, epokowa i epicka. szkoda, ze nie dla każdego, raczej dla tych latających lub zielonych🤓