Najbliższe terminy Warsztatów:

Warsztaty Wiosenne (11-16 czerwca 2024)

Liczba miejsc: 5 wolnych miejsc z 22

Warsztaty Jesienne (1-6 października 2024)

Liczba miejsc: 16 wolnych miejsc z 22

Kontakt telefoniczny / Whatsapp

Przejrzyj relację z minionych Warsztatów:

Skrócone informacje:

Czas trwania Warsztatów: 5 pełnych dni
14 wykładów związanych z podróżami (łącznie 40 godzin)
9 praktycznych sesji związanych z medytacją (łącznie 7 godzin)
Miejsce: południowa część województwa dolnośląskiego
Warsztaty są kierowane głównie do osób początkujących
Zakwaterowanie – komfortowy ośrodek, który będzie do naszej wyłącznej dyspozycji, nikt nie będzie więc nam przeszkadzał
Pełne wyżywienie (4 posiłki dziennie, kuchnia wegetariańska lub wegetariańsko-rybna – do indywidualnego wyboru)
Cena za osobę to 4900 zł (zawiera zakwaterowanie, wyżywienie, miejsce parkingowe i warsztaty)
Liczba miejsc jest ograniczona, więc w razie zainteresowania zalecam dokonanie rezerwacji odpowiednio wcześnie

Lista tematów, które będą wykładane na Warsztatach:

Wprowadzenie do Podróży Astralnych i stanu OOBE

Na tym wykładzie uczestnicy Warsztatów dowiedzą się czym dokładnie są Podróże Astralne, jaka jest różnica pomiędzy Podróżami Astralnymi, a stanem OOBE, oraz kiedy możemy siebie nazwać Podróżnikiem Astralnym. Przedstawiony zostanie tutaj również rys historyczny Podróży na przestrzeni dziejów ludzkości.

Dobór odpowiednich metod podróżowania

Każda osoba ma swoje indywidualne predyspozycje i preferencje wynikające z wielu czynników (m.in. aktualne doświadczenie w osiąganiu tzw. odmiennych stanów świadomości, stan zdrowia czy tryb pracy). Dobierając odpowiednie metody, oraz ich intensywność można ustalić osobisty plan podróżowania / plan rozwoju duchowego / plan rozwoju świadomości.

Porównanie dwóch metod na opuszczanie ciała 4+1

Wariantów metody 4+1 (lub z ang. WBTB – Wake Back To Bed), czyli metod związanych z odpowiednim przerwaniem cyklu snu i ponownym powrocie do łóżka jest wiele. Część z nich nastawionych jest na rozwój i doświadczanie, a część na samo doświadczanie. W zależności od dobranych metod możemy pracować z energiami i finalnie wywoływać wibracje prowadzące szybko do stanu OOBE, lub pracować z samym doświadczaniem stanu OOBE, bez cech większego rozwoju w tym temacie. Jestem orędownikiem metod powiązanych z pracami z energią, do których nie trzeba mieć żadnych predyspozycji – niezbędna jest jedynie odpowiednia praktyka, dzięki której z czasem osiąganie stanu OOBE jest szybkie i proste.

Świadome sny i ich transformacja w stan OOBE

Świadomy sen jest świetnym narzędziem do eksploracji przestrzeni, które mogą być zarówno miejscami spotkań z innymi, samoświadomymi istotami jak i placem treningowym dla naszych prac z energiami. Stan Świadomego snu (LD – Lucid Dream) możemy z łatwością przekształcić w stan OOBE, umożliwiający nam zarówno pracę z wibracjami, jak i samo czyste i pełne opuszczenie ciała.

Opuszczanie ciała metodą transową

Metody przerywanego snu dają najlepsze rezultaty, jednak wymagają pewnego poświęcenia i wytrwałości. Opuszczanie ciała metodą transową możemy indukować ze stanu głębokiej medytacji, w specyficzny stan OOBE, pozwalający nam spotykać naszych duchowych przewodników (nasze inne inkarnacje) oraz poznać cele inkarnacyjną naszego Ciała Astralnego. Dodatkowo ta metoda pozwala nam z łatwością doenergetyzować nasze Ciało Astralne, przygotowując je na dalekie podróże.

Wibracje - charakterystyka i praca z nimi

Wibracje są podstawową energią niefizyczną, z którą możemy pracować. Praca z nią powinna być fundamentem każdego pełnego i właściwego rozwoju duchowego opartego na praktyce.

Park zmarłych

Najważniejszym przystankiem w drodze do MTJ-a po śmierci fizycznej jest tzw. Park zmarłych. Jest to miejsce odnowy energetycznej, w którym dochodzimy do siebie i (ponownie) uczymy się funkcjonowania w przestrzeniach astralnych. Park jest niezwykłym miejscem, stworzonym przez cywilizację, która niegdyś zamieszkiwała naszą planetę i jest swego rodzaju prezentem dla cywilizacji, która później się narodziła – czyli dla ludzkości. W tym miejscu możemy zdobywać również wiele umiejętności związanych z samouzdrawianiem i uzdrawianiem innych istot.

Najważniejsze różnice pomiędzy OOBE, a LD

Czy stan OOBE i LD jest tym samym? Zdecydowanie nie. Oba stany charakteryzują się dostrojeniem świadomości do innych obszarów. Oba stany, traktowane jako swego rodzaju pasy startowe do dalszej eksploracji obszarów astralnych – i warto je wykorzystać w jak najpełniejszy sposób do tego, aby zostać świadomym Podróżnikiem Astralnym.

Astralni Strażnicy

Strażnicy, będący sztucznymi istotami (ale nie kreacjami naszego umysłu) w stosunku do Podróżników mają jedno, główne zadanie – pozbawić nasze ciało astralne energii do takiego stopnia, aby rozpocząć proces powrotu do ciała fizycznego. Działania Strażników są jednym z największych utrapień dla początkujących Podróżników, ale znając odpowiednie metody można wykorzystać ich do nauki pewnych umiejętności, po to, aby finalnie Strażnicy nie byli dla nas żadnym problemem.

Techniki podróżowania pomiędzy obszarami

Astral rozumiany jako suma wszystkich istniejących obszarów jest niepojęcie ogromny. Jeżeli stwierdzę, że obszarów znacznie większych, bardziej rozbudowanych niż nasza fizyczność i posiadających ogrom indywidualnych cech, są miliony, to zapewne byłaby to kropla w morzu. Umiejętne przemieszczanie (dostrajanie) się pomiędzy obszarami astralnymi jest jedną z kluczowych umiejętności Podróżników Astralnych.

Kontakt z istotami astralnymi

Kontakt z istotami astralnymi to najbardziej kluczowy z punktów rozwoju podróżnika. Od pewnego poziomu tylko dzięki pomocy i nauk pochodzących od samoświadomych, rozwiniętych istot astralnych możemy odpowiednio się rozwijać. Ważne jest jednak to, aby wiedzieć w jaki sposób nawiązać kontakt z takimi istotami, jak odpowiednio i sprawnie się z nimi komunikować i jak rozeznać się w tym, które z tych istot mają wobec nas pozytywne zamiary.

Nawiązywanie kontaktu z Luminem

Lumin, będący przez wiele lat moich podróży moim – i nie tylko moim – przewodnikiem i kompanem wpłynął w bardzo dużym stopniu na mój rozwój. Jego głównym zadaniem i celem istnienia jest pomaganie początkującym podróżnikom. W trakcie Warsztatów opowiem uczestnikom więcej na temat samego Lumina, jak i zaprezentuję metody kontaktu z nim.

Cykle inkarnacyjne

Pewna ilość wydarzeń z naszego życia może być powtórką tego, czego doświadczaliśmy w innej inkarnacji, lecz tym razem z odmiennej perspektywy, tak, aby obraz doświadczenia był dopełniony. Poznając mechanizm cykli inkarnacyjnych i metody w jaki sposób je rozpoznawać, możemy żyć o wiele bardziej świadomie, rozumiejąc skąd powstają u nas pewne potrzeby i pragnienia, których pochodzenia i celu nie potrafimy łatwo wytłumaczyć.

BHP Podróżnika - Oczyszczanie ciała astralnego

Podróże Astralne wymagają przestrzegania pewnych form BHP po to, aby móc (dalej) podróżować i robić to w sposób, który będzie dla nas rozwojowy i przede wszystkim nieszkodliwy. Przez wypalanie nadmiarów energii przylepiających się do naszego ciała astralnego, oraz przez uzupełnianie ubytków energetycznych możemy podróżować bezpiecznie i komfortowo.

BHP Podróżnika - Niebezpieczeństwa astralne

W trakcie odbywa niektórych Podróży Astralnych, mogą czekać na nas pewne niebezpieczeństwa. Już sama odpowiednia wiedza teoretyczna pozwoli się nam przed nimi uchronić, o ile wiemy jak rozpoznać potencjalne niebezpieczeństwo i odpowiednio na nie zareagować. Do listy potencjalnych zagrożeń należą m.in. kontakty z niektórymi istotami, które chętnie zaabsorbują pewne energie naszego ciała astralnego, co w konsekwencji może kazać nam uzupełnić owe energie, co wykluczy nas z podróży na pewien okres czasu. Innym rodzajem niebezpieczeństw są radiacje energetyczne i nieumiejętne dostrajanie się do konkretnych obszarów astralnych.

Prawo przyciągania

Prawo Przyciągania jest naturalnym mechanizmem związanym z funkcjonowaniem naszej fizyczności. Myśl, potrafi kreować rzeczywistość – i nie ma w tym większych ograniczeń – ale istotne jest korzystanie z tego mechanizmu w odpowiedni sposób. Każda nasza myśl, nawet ta najmniejsza, eksploduje z naszej głowy i w ułamek sekundy przeszywa cały wszechświat fizyczny, wpływając na najdrobniejsze cząstki elementarne. Sumą konsensusu myślowego wszystkich samoświadomych istot jest to co nazywamy naszą rzeczywistością. Świadome korzystanie z Prawa Przyciągania, może mieć kolosalny wpływ na nasz rozwój i poczucie szeroko rozumianego szczęścia.

Prowadzenia dziennika doświadczeń astralnych

Niezbędnikiem każdego (nie tylko początkującego) podróżnika jest Dziennik doświadczeń, w którym zapisujemy wszystkie nasze astralne przygody. Taki dziennik stanowi bardzo ważne narzędzie analityczne, a dodatkowo, jego prowadzenia rozwija obszary mózgu odpowiedzialne za zapamiętywanie doświadczeń astralnych, co w krótkim czasie sprawi, że wszystkie doświadczenia będą zapamiętywane(!) lub zapamiętywane lepiej, po powrocie do fizyczności.

MTJ - Moja Totalna Jaźń

Kim jest istota określona skrótową nazwą MTJ? Jak wygląda nasza relacja z MTJ-em, oraz czy nawet bez spotkania go możemy czerpać z jego wiedzy i doświadczeń? Tak, możemy, komunikując się z nim w sposób pośredni, przez istoty, które nazywane są pomocnikami, którzy są naszymi/MTJ-a innymi inkarnacjami.

Efekt Indianina

Najgłębsze doświadczenia ciała astralnego, w momencie, gdy muszą zostać zapisane w fizycznym mózgu są czasami przetwarzane w coś, co nasza świadomość będzie w stanie odpowiednio zrozumieć. Proces zapisu doświadczeń nazywany „fazowaniem wspomnień” można odpowiednio przekształcić tak, aby przerwać cykl błędnego zapisywania wspomnień, a także odzyskać w czystej postaci te, które wcześniej nasz mózg przekształcić w formę bardziej dla nas zjadliwą.

Nierozproszona realizacja celów

Początki Podróży Astralnych są ekscytujące. Nie da się inaczej określić miksu emocji i uczuć, których wtedy doświadczamy. Mnogość bodźców i oddziaływań może skutecznie uniemożliwić nam realizację celów rozwojowych, które możemy sobie założyć. Metodą, która pomaga jednocześnie doświadczać i się rozwijać jest „szczelne zamknięcie się na cel”, które ma zastosowanie zarówno w przestrzeniach astralnych, jak i fizycznych.

Prowadzenia dziennika doświadczeń astralnych

Zapisywanie swoich doświadczeń astralnych jest ważnym i często niezbędnym sposobem na to, aby móc dokładnie pamiętać i wyciągać wnioski ze swoich podróży. W czasie Warsztatów uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób efektywnie prowadzić swój dziennik i w jaki sposób z niego korzystać.

Lista prowadzonych medytacji:

Dysocjacja emocjonalna

Podczas tej medytacji uczestnicy nauczą się jak oddzielić swoją jaźń od warstwy emocjonalnej, dzięki czemu z większym spokojem i bez lęku będą mogli podchodzić do nowych doświadczeń. Medytacja związana z dysocjacją emocjonalną pozwala również pogłębić trans medytacyjny.

Tworzenie MCS-a

Medytacja wizualizacyjna nastawiona na tworzenie MCS-a (Metoda Czarnej Sfery) pozwala nauczyć się tworzyć narzędzie/przestrzeń ochronną, którą później możemy wykorzystywać w trakcie swoich podróży astralnych. Wchodzi w skład podstawowych narzędzi jakimi posługują się podróżnicy, pozwalając w pełniejszy i bezpieczniejszy sposób podróżować i doświadczać.

Przenoszenie się na Plażę

Plaża (o której pisałem więcej tutaj: klik) jest konceptem miejsca, na które możemy się przenieść w dowolnym momencie i z praktycznie dowolnego punktu naszej podróży, po to, aby doładować się energetycznie i w spokojnych warunkach podjąć trafne decyzje, a następnie szybko wrócić do punktu, z którego przenieśliśmy się na Plażę.

Dodatkowe kwestie organizacyjne:

– W celu rezerwacji miejsca konieczne jest wpłacenie zadatku 1000 zł
– Dla uczestników każdego terminu Warsztatów zostanie założona odpowiednia grupa na Facebook-u, gdzie będziemy mogli dograć szczegóły i trochę się poznać jeszcze przed spotkaniem
– Miejsce noclegowe będzie miało zapewnione miejsca parkingowe
– Jeżeli ktoś będzie chciał przyjechać pociągiem, to mogę odebrać (w ramach możliwości :)) taką osobę/osoby z dworca

Osoby zainteresowane Warsztatami proszę o kontakt pod tym linkiem.

A co po zakończeniu Warsztatów?

Dostęp do zamkniętej grupy FB dla absolwentów

Darmowy wstęp na wszystkie wydarzenia online

Zagwarantowane miejsce na wszystkich wykładach stacjonarnych

Dostęp do materiałów dydaktycznych

Możliwość wzięcia udziału w spotkaniach dla absolwentów

Opinie absolwentów Warsztatów OOBE (źródło: Opinie FB):

Przyjazd na warsztaty był spontaniczną i świetną decyzją. Mateusz ma ogrom wiedzy praktycznej, którą umie ubrać zarówno w anegdoty jak i podręcznik krok po kroku. Z ciekawością eksploruję astralne tematy dalej,

Marta, 19 luty 2024

Warsztaty Mateusza są jednym z najbardziej wartościowych doświadczeń mojego życia. Za to doświadczenie zapłaciłabym każde pieniądze i pojechałabym bardzo daleko. Pojechałam na warsztaty aby sprawdzić czy to co mówi Mateusz jest prawdą i czy ten człowiek jest „normalny”. Swoim wnętrzem, obserwacją, analizą i porównywaniem informacji z tym czego sama doświadczyłam mogę oświadczyć, iż przyjmuję wiedzę Mateusza jako fakty. Ten czarodziejski świat w którym mamy swojego Wielkiego Stwórcę MTJ , swoich pomocników, świat w którym pracujemy energią, przyciągamy rzeczy, jednocześnie wszystko jest „ustawione” i ma sens. jest prawdziwy. Czeka na nas Ocean Doświadczeń…Jesteśmy Duchem. Czyż to nie piękne? OOBE to wyjscie z klatki umysłu. Sam Mateusz jest wspaniały, na 200 % zaangażowany, profesjonalny, posiada jasną wiedzę i dzieli się nią bez ustanku. Po warsztatach mamy dostęp do mega informacji, których nie znalazłam u nikogo innego do tej pory. Wprawdzie uważam, że warto by na warsztatach był też blok treści z rozwoju osobowości, że ludzie potrzebują też treści pomagajacych im w życiu tu i teraz ale to inna sprawa. Uzupełnieniem słow Mateusza są medytacje, wizualizacje z jego pomocnikiem Pawłem. Bomba! Są odlotowe i pomagają radzić sobie z emocjami.
Po warsztatach czuję sie zupełnie inaczej. Mam swoją wiedzę i to daje mi głęboki spokój.
Mateusz dziekuję.

Hania, 15 luty 2024

Wspaniałe warsztaty zmieniające perspektywę! Mateusz z pełną pasją przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie a atmosfera na warsztatach jest niezapomniana 🙂

Agata, 15 luty 2024

Po ponad 30 latach podróżowania trafiłem na Matiego, który mocno ugruntował moją wiedzę, wskazał nowe kierunki i sprawił że zupełnie inaczej patrzę na OOBE.
Młody człowieku odmieniłeś moje życie za co mocno dziękuję i jak to się mówi: polecam tego alegrowicza!

Odyseusz, 6 luty 2024

Warsztaty, rewelacja. Lokalizacja, idealna. Spotkani tam ludzie, wyjątkowi. Zdecydowanie mogę polecić ten „kurs“ każdemu, kto chce usłyszeć rzeczowe informacje w temacie OOBE i nie tylko.
Mateusz to człowiek bardzo skromny i obdarzony niesamowitym darem opowiadania. Pierwszy raz spotkałam kogoś, kto godzinami prowadzi prelekcję, i nie korzysta z podręcznego skryptu. Mimo to, Mateusz nie błądzi i nie skacze po tematach. Wszystko jest spójne i rzeczowe. Jeśli nie jest czegoś pewny, nie próbuje lawirować, tylko wprost stwierdza, że w danej kwestii się nie wypowie, bo czegoś takiego nie spotkał, nie przeżył, o czymś takim nie czytał. Nie używa górnolotnej mowy, byleby zabłysnąć, ale operuje językiem, który jest przystępny dla każdego słuchacza. Ma naprawdę szeroką wiedzę i dużo cierpliwości by ją przekazywać.
Dzień na warsztatach nie kończy się na wykładach. Zarówno Mateusz jak i Arek Rucki, mimo tak aktywnego dla nich dnia, nie uciekają od dalszych rozmów z uczestnikami. Pomagają rozwiać wątpliwości, robią sprostowania, odpowiadają jeśli pojawiają się dodatkowe pytania, a wszystko to, w pełnym poszanowaniu słuchacza.
Temat OOBE śledzę od kilku lat. Przeszłam przez wykłady i publikacje kilku znanych obenautów, ale często miałam poczucie tej maluczkiej, która nie została wybraną by zrozumieć i doświadczyć. Dopiero dzięki Mateuszowi i jego wywiadom udzielonym Januszowi Zagórskiemu poczułam, że jestem „w domu“. Żadnego „ezomezo“, nawiedzenia, religijnych odniesień, „czarów”, kryształów czy uciekania w opoweści z użyciem słów wyciągniętych ze świata dla ludzi „uprzywilejowanych“. Dlatego zdecydowałam się na udział w warsztatach i ani przez chwilę NIE ŻAŁOWAŁAM swojej decyzji.
Jeśli ktoś z was, twardo stąpa po ziemi, ale chciałby bliżej przyjrzeć się tematowi OOBE, to trafi pod właściwy adres. Jeśli ktoś już ma za sobą doświadczenia OOBE, to warsztaty pomogą mu usystematyzować zdobytą już wiedzę i znaleźć odpowiedzi na pytania, które kłębią się gdzieś w głowie. Jestem pewna, że bez względu na to, do której grupy należycie, nie będziecie żałowali, jeśli zdecydujecie się wziąć udział w warsztatach i pojawicie się w malowniczym Goworowie.
Szczerze zachęcam i polecam.

Jagna, 16 października 2023

Szczególnie polecam tym, którzy na własną rękę eksplorują podróże astralne. Skorzystanie z doświadczenia Mateusza, pomogło mi usystematyzować to co wiem i postawić kolejne kroki we właściwym kierunku. Dzięki temu zaoszczędziłam wiele godzin stawiania kolejnych kroków po omacku. Mateusz jest doświadczonym podróżnikiem i warto skorzystać z wiedzy, którą przekazuje, a najlepiej od razu zastosować w swoich podróżach!

Monika, 24 września 2023

Kilka lat temu trafiłem na niezwykłego Człowieka o ogromnym doświadczeniu, który zna odpowiedzi na bardzo trudne pytania❤️ dziękuję Mati że jesteś 👍💪🙂

Krzysztof, 18 września 2023

Przekaz Mateusza bardzo przemeblował mój „astralopogląd”, od przypuszczeń i ślepych zaułków do konkretnej wiedzy, wskazówek i technik. Cenię go za to, że przekazuje tak sprawdzone, przebadane przez siebie informacje, zarówno jak i za sposób w jaki to robi, czyli z wielkim zaangażowaniem, zrozumieniem i cierpliwością :))))

Oliwia, 17 września 2023

To chyba za sprawą mojego opiekuna znalazłam drogę do wiedzy Mateusza. Wzięłam udział w jego warsztatach o oobe, które pomogły mi zrozumieć miedzy innymi jak działa astral i jak działa moje ciało astralne Tam. To najlepszy sposob do nauki o ciekawych tematach dotyczacych oobe i nie tylko. Polecam. Byłam tam z moją córką, którą zaraziłam tematem.🙂 Dowiedzialam się jak potężna jest myśl i medytacja. Nieskończona wiedza Mateusza cały czas mnie fascynuje, możemy bowiem słuchać jego cyklicznych wykładów na żywo. Z niecierpliwością czekam też na ukazanie się jego ksiazki.

Ilona, 16 września 2023

Ogrom wiedzy popartej wieloletnim doświadczeniem. Mateusz na warsztatach przekazuje metody które sam zbadał i przetestował. Serdecznie polecam wszystkim którzy doświadczają oobe oraz tym którzy tematem się tylko interesują.

Weronika, 16 września 2023

Byłem i polecam. Ogromna wiedza, ciekawostki na temat podróży, gdzie na filmikach nie znajdziesz. Powiem szczerze, że to była jedna z chwil w życiu, którą zapamiętam na długo.Jestem też mega ciekawy szkoły astralnej, która mam nadzieję, że za kilka lat powstanie 😉

Patryk, 15 września 2023

Warsztaty u Mateusza to była jedna z najlepszych decyzji w ostatnim czasie. Bardzo dużo sensownej wiedzy i podejścia. Poukładałem sobie sporo w głowie i samo życie zmienia się na lepsze. Polecam każdemu kto się zastanawia.

Sławek, 15 września 2023

Szczerze Polecam Warsztaty Mateusza 😊Jak ktoś się zastanawia czy pojechać ,czy warto to Powiem że Megaaa Warto ,dla mnie to było Niesamowite i Najpiękniejsze przeżycie z tymi wspaniałymi ludźmi .Mega Polecam 😊😁🧘💫🥰

Jarek, 13 września 2023

Z całego serducha polecam warsztaty. Czas tam spędzony to dobra inwestycja w samego siebie. Nie żałuję ani grosza. Tak w ogóle to wybieram się tam po raz drugi, bo ludzie a w szczególności sam prowadzący Mateusz Zamojski to człowieczek emanujacy na,, kilometr,, energią o której brak słów. Czerpiesz jak jakiś wygłodniały wampir i zmieniasz się od środka w istotę światła 🤗
Wiedza w pigułce teoretyczna i praktyczna jaką pochłoniesz zmieni wszystko co było do tej pory nieświadome w świadome.

Krzysztof, 8 września 2023

Ja napiszę krótko, „trzeba to zobaczyć” 😉 Mateo, to dla mnie absolutny Mistrz i w mojej ocenie jedyna taka osoba, która nie miesza tego co mu się „wydaje”, tylko WIE. Super wiedza w gąszczu półprawd w Internecie.

Paweł, 5 września 2023

Polecam z czystym sumieniem warsztaty u Mateusza. Ogrom wiedzy przedstawiony w taki sposób, że każdy ja przyswoi, atmosfera genialna. Jeżeli interesuja Cię podróże astralne to nie ma lepszego miejsca na uzyskanie takiej wiedzy w jednym miejscu. Reszta zależy od Ciebie.😀

Marcin, 4 września 2023

Po wieloletnim poszukiwaniu wiarygodnych informacji na temat oobe Mateusz jest jedyną osobą która ma olbrzymie pojęcie w tej tematyce. Warsztaty z Mateuszem popchnęły moj rozwój o lata do przodu, nie wyobrażam sobie rozwoju w podróżach bez wzięcia udziału w warsztatach, to jest poprostu niezbędne.
Warsztaty to nie tylko przygotowanie do podróży astralnych ale tez olbrzymi zestaw narzędzi do usprawnienia i polepszenia egzystencji w fizyczności, same pozytywy 😁

Daniel, 2 września 2023

Mega polecam Mateusza i jego warsztaty ….wiedzą na bardzo dużym poziomie wszystko wyłożone w sposób łatwy i czytelny, pełen profesjonalizm ,świetna atmosfera był to dla mnie nie zapomniany czas ,polecam z całego serca .

Tomek, 2 września 2023

Miałem okazję uczestniczyć w warsztatach i śmiało mogę je polecić, jeżeli masz pytania, to tam ma bank dostaniesz bardzo dużą dawkę wiedzy. Dodatkowym atutem są kozackie medytacje, niezapomniane przeżycie, ludzie którzy się tam pojawiają są zdecydowanie plusem bo są otwarci, bekowi od to były wyśmienicie spędzone dni 🙂

Piotr, 2 września 2023

Wszystkim tym, którzy interesują się tematyką zwiazana z OOBE oraz tematami związanymi z podróżami astralnymi, polecam warsztaty, które prowadzą Mateusz i Arek. Wiedza przekazywana jest w sposób rzetelny i profesjonalny. Każdy aspekt jest wyjaśniany szczegółowo, jest też możliwość dopytania o sprawy które nas najbardziej interesuja. Na warsztatach dostajemy wiedzę oraz narzędzia, które pozwalają nam pracować ze swoimi doświadczeniami. Dla mnie najważniejsze jest to, że te narzędzia działają, a wszystko to o czym jest mówione, można sprawdzić samemu osobiście.

Adrian, 2 września 2023

Warsztaty z Mateuszem gwarantują więcej doświadczeń, wiedzy, śmiechu i powodów do rozmyślań niż można sobie wyobrazić. Przyjeżdzaj jeśli czujesz tęsknotę za tym, co tak dalekie i bliskie, przeżywasz to, co nienazwane, lub nie znajdujesz odpowiedzi na pytania, które wahasz się wypowiedzieć. Nie jesteś sam/a.

Łukasz, 29 sierpnia 2023

Profesjonalnie przygotowane i poprowadzone warsztaty w temacie OOBE i pracy na głębszych poziomach świadomość. Doborowe miejsce na zaciszu, pyszna wege kuchnia. Warsztaty w pełni spełniły moje oczekiwania. Polecam Warsztaty w Goworowie prowadzone przez Mateusza i Arka.

Krzysztof, 2 września 2023

Mateusz kopalnia wiedzy i doświadczenia. Podróżnik którego cenie i jestem mu wdzięczna za prace jaka wykonuje. Dzieli się wszystkim co wie i czego doświadczył w swoich podróżach astralnych. Człowiek któremu szczerze i bezinteresownie zależy na podnoszeniu i rozwoju ludzkiej świadomości. Nie sposób przecenić wszystkiego co robi na tym polu. Zmienił i nadal zmienia całe moje wewnętrzne życie „duchowe” wytyczając swoim przekazem jasny choć niełatwy kierunek rozwoju.

Ewa, 26 sierpnia 2023

Serdecznie polecam zajęcia u Mateusza. Posiada dar przekazywania skomplikowanych informacji w łatwy i zrozumiały dla wszystkich sposób. Ogromna wiedza idzie w parze z wieloletnim doświadczeniem. Jego znakomite poczucie humoru pozwala wrócić do „tu i teraz” gdy myśli gdzieś odpływają. Polecam w 100%

Natalia, 26 sierpnia 2023

Jeśli jesteś choć trochę ciekawy/ciekawa projekcji astralnej lub jesteś doświadczonym podróżnikiem szukającym świeżych spostrzeżeń, grupa Mateusza jest absolutną kopalnią złota. Od technik świadomego śnienia po ćwiczenia medytacyjne, wyrównywanie czakr, pracę z energiami, a nawet dyskusje na temat filozoficznych aspektów podróży astralnych, każdy live call jest jak drzwi do nowego królestwa wiedzy. Ukoronowaniem jest wspierająca społeczność wokól Podróży Astralnych, tworząca inspirujące sanktuarium dla tych, którzy chcą odkrywać bezkresne przestrzenie świadomości. ✨🧘‍♀️✨

Ewelina, 24 sierpnia 2023

Odkrylam Mateusza u Pana Zagórskiego. I to był zwrotny moment w moim życiu.
Miałam zaszczyt poznać Go osobiście na warsztatach. To Człowiek z ogromną Wiedzą, bez przerośniętego Ego.
Rzeczowy, konkretny, pomocny i bardzo cierpliwy 🙂.
Z pasją i zaangażowaniem przekazuje ( jak dla mnie bezcenną) wiedzę.
DZIĘKUJĘ
🟢🔵👈

Anna, 24 sierpnia 2023