Wasze pytania

Witajcie, w tym dziale możecie zadać dowolne pytanie zahaczające o tematykę OOBE.

Uczciwie wspomnę, że odpowiedzi na pytania z tego działu nie będą dla mnie priorytetowe, ponieważ w pierwszej kolejności chcę realizować zaplanowaną przeze mnie drogę (działy: Podróże i Artykuły), jednak w wolnych chwilach (po odpisaniu na Wasze e-maile i komentarze w innych działach) będę tu zaglądał 🙂

Jeżeli odpowiedzi na któreś z Waszych pytań są dla Was istotne, zajrzyjcie do działu: Konsultacje być może pomogę Wam znaleźć odpowiedzi.

Subscribe
Powiadom o
238 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pawełek
2 dni temu

Cześć Mateusz,

Chciałem się zapytać, czy może wiesz coś o sprawie i czy możesz się podzielić wiedzą na temat dziwnych znaków na skórze ludzi, które pojawiają się niewiadomo z jakiego powodu a osoby, zauważają je po przebudzeniu i są zdezorientowane… Nie mogą połączyć tych znamion z żadnymi wydarzeniemi…

Zdjęcie w załączniku.

Pozdrawiam serdecznie, Paweł

MQfxHoz.jpg
januysz
7 dni temu
  1. Mateusz – czy masz jakiś poradnik dla osób podczas śmierci? Co robić? Czytałem gdzieś że pojawia się białe bądź niebieskie światło – białego powinniśmy unikać. Tak mówi Tybetańska księga umarłych. Co sądzisz o wiedzy buddyjskiej w odniesieniu do OOBE? Czy ta wiedza ma sens? Jak generalnie wygląda śmierć – kiedy kończy się ból? Jaki jest ostatni zmysł? Kiedy ukazuje nam się tunel?
mamamaliny
8 dni temu

Mateuszu, takie pytanie mam, wielu ludzi np w śmierci klinicznej, widzi Jezusa, albo innych bohaterów religijnych, domyślam się że tak może być jeśli osoba taka głęboko tkwi w systemach religijnych i sama interpretuje świetlistą istotę jako Jezusa. A co się według ciebie dzieje, jeśli oobenauta (który lepiej się orientuję niż przeciętny „Kowalski”) widzi takie istoty a one mu się same przedstawiają jako Jezus, albo nawet sam Bóg? Czy może być tak że jakaś istota/istoty mówiąc kolokwialnie, wkrecają człowieka? Da się aż tak zmanipulować człowieka, przybierając odpowiednią oprawę, wygląd, trochę mu „pokadzić” że jest wybrańcem, itd? Drugie pytanie, jak myślisz, po… Czytaj więcej »

Zdzichu
12 dni temu

Siema,
czy w OOBE możesz przeglądać przyszłość, czy wiesz tyle tylko na ile MTJ Ci pozwoli?
Poza MTJtem inne byty mogą Ci pokazać przyszłość i przeszłość gdyby MTJ nie chciał Ci pokazać?

Andrzej
12 dni temu

Czesc Mateusz, wiesz moze jaka jest rola tzw enteogenow? Mam na mysli rosliny typu grzyby, ayahuasca itd. Co sie dzieje z nami podczas takich „podrozy”? Pozdrawiam

pawlowl
14 dni temu

Mateusz, tak z innej beczki. jakie znasz języki programowania? C++? Java? Python? Czy bycie w astralu pomaga w nauce programowania i odwrotnie – czy bycie programistą pomaga w nawigacji w astralu? Czy sama nauka programowania powinna być obowiązkowa dla każdej istoty która chce poznać strukturę rzeczy?

Łukasz
14 dni temu
  1. Czy można połączyć się ze swoim MTJem będąc w ciele fizycznym? Przeczytałem w pewnej książce, że ,,Gdy wewnątrz siebie czujesz stwórcę, to tym, co czujesz, jest właśnie wyższe ja. To jest połączeniem z drugą stroną” Czy wyższe ja, które jest wspomniane w cytacie jest tożsame z MTJtem?
Zu.
12 dni temu
Odpowiedź do  Łukasz

Mateusz już o tym pisał w jednym z komentarzy, że to niemożliwe nawet w Międzystanie. Możesz uzyskać pewien rodzaj kontaktu, wskazówek w życiu fizycznym poprzez swoje poprzednie wcielenia/pomocników MTJ, ale na poziomie podświadomości. Mam nadzieję, że nie przeinaczyłam tego co wcześniej przeczytałam w wypowiedzi Mateusza. Poszperaj w komentarzach – to skarbnica ciekawostek:)

Miłosz
14 dni temu

Witaj Mateusz, 1.W jakich sytuacjach nasza energia życiowa szybciej nam się wyczerpuję ? Na jednym z nagrań video powiedziałeś, że każdy człowiek ma określoną ilość energii i że zużywamy ją w czasie. Powiedziałeś, że czas postrzegamy różnie, raz nam dzień mija szybciej a raz wolniej, są momenty (cały dzień), który nam „przeleciał przez palce” nawet nie wiemy kiedy. Wspomniałeś, że są momenty, w których zużywamy tej energii więcej lub mniej. Tutaj właśnie nie do końca zrozumiałem. Czy mógłbyś doprecyzować, w których momentach ubywa nam więcej energii a w których mniej? I jak poznać te momenty, żeby móc je stosować na… Czytaj więcej »

strażnik portu
18 dni temu

Hej. Czy po śmierci ciała fizycznego możliwy jest dalszy rozwoj czy zatrzymujemy się w na tym co osiągnęliśmy jako wcielenie. Gdzie ta wizja nieba? Zrozumiałem że wtedy robimy to co jest potrzebne i wracamy do naszego Ducha MTJ. A czy przy MTJ dalej się jakoś rozwijamy ,
będąc w grupie jego wcieleń robimy coś czy tak sobie tylko stoimy jak na statku i obserwujemy jak sobie radzi ko
następne wcielenie naszego mtj?

Adam
19 dni temu

Cześć.Mateusz skąd się biorą nasze sny?