Wasze pytania

Witajcie, w tym dziale możecie zadać dowolne pytanie zahaczające o tematykę OOBE.

Uczciwie wspomnę, że odpowiedzi na pytania z tego działu nie będą dla mnie priorytetowe, ponieważ w pierwszej kolejności chcę realizować zaplanowaną przeze mnie drogę (działy: Podróże i Artykuły), jednak w wolnych chwilach (po odpisaniu na Wasze e-maile i komentarze w innych działach) będę tu zaglądał 🙂

Liczę na Wasze zrozumienie.

Subscribe
Powiadom o
193 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rafał
4 dni temu

Hey Mateusz… Jaki będzie tytuł kolejnego artykułu/podróży, którą masz zamiar zamieścić w najbliższym czasie? 🙂
pozdrowionka 🙂

Henryk
7 dni temu

Witaj Mateuszu,
Wśród ludzi zajmujących się tematyką życia po śmierci różne są opinie na temat oddawania narządów innym ludziom. Jak to wygląda w rzeczywistości, czy po śmierci fizycznej ciała dawcy, będąc już w Astralu, odczuwa on jakieś konsekwencje tego, że części jego dawnego ciała nadal żyją w ciałach innych ludzi?
Pozdrawiam

Kamil
12 dni temu

Hej, chwilowo nie masz czasu na zajmowanie się stroną czy nie padają sensowne pytania? Pozdrawiam

Ps czy spotkałeś się ze swoją duszą? Źródłem Twojej świadomości?

Jankele
4 dni temu
Odpowiedź do  Kamil

Moze poczytaj troche to co Mateusz pisze na stronie i mówi w filmach. Na każdym kroku wspomina o tym.

Bosho
15 dni temu

Jeśli jest tak, że każde nasze wcielenie jest jakimś tam etapem na drodze naszego rozwoju, z każdego wcielenia wynosimy jakieś doświadczenia, przeżycia, które mają nam umożliwiać rozwój duchowy itp to co w takim razie z noworodkami które umarły z różnych przyczyn niedługo po urodzeniu albo nawet w łonie matki? Co one z tak krótkiego wcielenia gdy są jeszcze nawet niezorientowane co to życie mają wynieść? Jak im ma to pomoc w rozwoju? Czy utrata dziecka ma być doświadczeniem potrzebnym dla rozwoju rodziców? Trochę by to słabe było. I kiedy „dusza” zasiedla ciało fizyczne? W momencie poczęcia (połączenia komórki z plemnikiem)… Czytaj więcej »

Kamil
5 dni temu
Odpowiedź do  Bosho

To nie do końca jest tak że to są nasze wcielenia. To są wcielenia naszej duszy, źródła świadomości, które to źródło może mieć bardzo dużo wcieleń. Jesteśmy pewnego rodzaju sondą, która zbiera doświadczenia dla naszej wyższej świadomości. Tych sond może być bardzo wiele i pomimo że pochodzą z jednego źródła to nie są tym samym „JA”. Należą do jednej rodziny i mają wspólnego matkoojca 🙂 , natomiast nie jest to to samo „JA” w różnych wcieleniach. Tak więc z punktu widzenia tej głównej świadomości, nawet doświadczenie umierającego dziecka zaraz po porodzie, jest bardzo wartościowe, tak jak doświadczenie wielu innych sytuacji,… Czytaj więcej »

Kamil
5 dni temu
Odpowiedź do  Bosho

Ktoś z poprzednich pytających napisał że słyszał o tym, że kobiety w ciąży nie powinny odwiedzać cmentarzy (Mateusz zdementował tą informacje). Sam nie wiem czy jest to prawdą czy nie, ale wiem jak jest to uzasadniane. Dusza która ma się wcielić, praktycznie już od poczęcia krąży wokół matki która ma urodzić i nadzoruje a nawet wspiera rozwój płodu, czekając na odpowiedni moment w rozwoju który pozwoli jej wcielić się w ciało. Według tego mitu, kobiety nie powinny chodzić na cmentarze gdyż „kręcą” sie tam inne istoty które tylko czekają aby przechytrzyć inną duszę i wskoczyć na jej miejsce 🙂 To… Czytaj więcej »

trooper
15 dni temu

Mateusz, mam kilka pytań. Powiedzmy że jestem prezesem jakiejś dużej amerykańskiej firmy. Lockheed Martin, Boeing, albo firmy z dziedziny farmaceutycznej. Dlaczego nie zatrudnić 1000 osób i opłacić je za efekty. Każdą z nich położyć do łóżka, nauczyć OOBE i ściągnąć informacje o np. twierdzeniu reimanna – przecież ty dostałeś tę informację? Dlaczego nie ściągnąć informacji o przełomowych odkryciach naukowych? Albo to samo zrobić w gorszych moralnie krajach – ROSJI CZY CHINACH. I na tej podstawi zdominować cywilizację? Putin poza chęcią totalnej władzy czy chińska partia komunistyczna nie mają żadnych innych celów w życiu. Jeśli ty mogles dostać informację od swojego… Czytaj więcej »

Kamil
19 dni temu

Wszystkie istoty do funkcjonowania potrzebują energii. Na przykład zjawa Penny, do funkcjonowania w astralu musiała stać się pasożytem czerpiącym energie z innych istot. Bez energii pozyskanej w sposób manipulacji, podstępu czy gwałtu na innych istotach, takie byty nie są w stanie funkcjonować. Skąd MTJ ma energię? Czy jest tak, że jest „utrzymywany” przez swoje wcielenia w świecie fizycznym?

Kamil
19 dni temu
Odpowiedź do  Mateusz OOBE

Ciekaw jestem jak się to ma do teorii o luszu R. Monroe. Czy mowa jest właśnie o tej energii?

Kamil
19 dni temu
Odpowiedź do  Mateusz OOBE

Jasne, rozumiem. Dlatego tym bardziej podziwiam Cie i zdaję sobie sprawę że jestem na początku drogi rozgryzania tego wszystkiego 😛 pozdrawiam

Kamil
19 dni temu
Odpowiedź do  Mateusz OOBE

To prawda że na ten temat jest wiele teorii i zapewne tak jak mówisz, żadna z nich nie jest prawdą, mimo że są bardzo popularne w internecie. Dlatego wszystkie osoby czytające to zachęcam do bycia sceptycznymi i weryfikowania poprzez własne doświadczenia. Swoją drogą (to temat drugo a nawet trzecio rzędny) czy interesowałeś się kiedyś tym co naukowcy i lekarze mówią o oobe?

Kamil
19 dni temu
Odpowiedź do  Kamil

Ps nie miałem na myśli bycia sceptycznym co do informacji na Twojej stronie. Raczej miałem na myśli inne serwisy, kanały yt, żerujące na ludziach pisząc półprawdy,
niezweryfikowane informacje lub po prostu bzdury (jest takich pełno). Wydajesz się być osobą bardzo wiarygodną i piszesz o swoich doświadczeniach a nie o tym gdzie coś usłyszałeś lub o tym co ktoś coś gdzieś powiedział.

krzychoo
5 dni temu
Odpowiedź do  Kamil

Kraj, w którym obecnie żyjemy, ma bardzo mało wspólnego z logicznym myśleniem. Przykłady z polityki (historycznej i obecnej) sobie daruję, bo to nie jest miejsce na takie sprawy. Robert Monroe napisał wyraźnie, iż rota o Luszu pochodziła od astralnej istoty, która nigdy nie doświadczyła nawet jednego życia w (jak to nazwał Robert) Ziemskim Systemie Przekonań. Ani nawet nie miała najmniejszego pojęcia na czym ten system polega. Ta istota usłyszała rotę o Luszu od drugiej, też nie mającej żadnej wiedzy istoty astralnej. A ta druga, od jeszcze innej. Przypomina to dziecięcą grę w „Gluchy telefon”. To tak, jakby mały Brajanek zobaczył… Czytaj więcej »

Kamil
19 dni temu

Witaj Mateusz. Pod jednym z filmów w NTV popularny był komentarz widza, który twierdził że wyraził w oobe intencje kontaktu z Tobą. Podobno do tego kontaktu doszło a nawet potwierdziłeś to telefonicznie w świecie fizycznym. Czy to była prawda? 🙂 z tego co pamiętam to widz pisał, że było to jego pierwsze oobe.

Kamil
19 dni temu
Odpowiedź do  Mateusz OOBE

Komentarz miał dużo lajków więc wiele osób bezrefleksyjnie dało się nabrać. Szkoda, że takie osoby celowo wprowadzają zamęt i dezinformacje.

Tomasz
20 dni temu

Cześć mateusz – 5 pytań Co sądzisz o liczbie pi (i dlaczego jest tak magiczna).Jak uważasz – czy wzrost Boga Bogów (czyli centrum astrala który rozpadl sie na miliony kawałków) można porównać do mięsnia – twój MTJ mowil że ta kula staje się coraz większa z każdym kolejnym "oddechem"Czy wedlug Ciebie inżynierowie tego wszechświata zaprojektowali jakieś bezpieczniki – jeśli coś pojdzie nie tak i krwiożerczy wirus (czlowiek) ktorego obecnie jedynym celem jest budowanie i wysysanie surowców niczym żniwiarze z gry MASS EFFECT będą chcieli pokonać prawa natury i dogonić inżyniera w jego domu? Co jak lew wydostanie się z klatki?… Czytaj więcej »

Tomasz
20 dni temu
Odpowiedź do  Mateusz OOBE

Dzięki. Proszę jeszcze powiedz coś o liczbie PI – nie uwazasz ze to magiczna liczba. Z moich obserwacji wszystko opiera sie na liczbie 3. Doslownie – od budowy zwierząt , 3 atmow budujacych wszechswiat na poczatku, 3 wymiarow. Moglbym zapodac tysiace przykladow. oraz jakie jest twoja zdanie o sensie istnienia boga bogów. Nie uważasz że nadal nie ma ostatecznej odpowiedzi – przenosisz tylko ciężar – co jest poza śmiercią na – co jest poza oddechem – coraz wiekszą kulą światla. Nie rozwiązuje to problemu sensu istnienia tej kuli. Chyba każdy chce poznać ostateczny cel i sens. Po co ten mięśeń… Czytaj więcej »

Tomasz
20 dni temu
Odpowiedź do  Mateusz OOBE

Chodzilo mi generalnie o liczbę 3. No dla mnie generalnie jest magiczna. Tak jak pisałem – dla mnie to wszystko wygląda mniej więcej tak, że jest o nią oparte. Ta liczba to kręgosłup strukturalny dla wszechświata fizycznego, bądź nawet całego astrala a nawet sądziłem że jakaś forma zabezpieczenia przed wspomnianym wyzej zagrożeniem dla inżyniera/twórcy ze strony jego kreacji (masz kontrolę i znasz przebieg procesu – bo jest oparty o pewną strukturę). Nie wiem czy Ty to widzisz, ale wyobrażam sobie to tak jak oddech – 1 – początkowa faza , 2 – stabilny rozwój, 3 – przyspieszenie, 3.14 – zapaść.… Czytaj więcej »

misiulu
21 dni temu

Mateusz mam jeszcze pytanie na temat seksu a raczej orgazmu. Spotkałem się z tym, że niby może on być wykorzystywany do osiągnięcia rożnych stanów świadomości. Również spotkałem się też ze stwierdzeniem, że jest to marnowanie energii jak nie służy powiedzmy prokreacji albo jeżeli człowiek nie umie jej ukierunkować odpowiednio aby ją świadomie wykorzystać w konkretnych celach i wtedy to też wpływa ogólnie negatywnie. Słyszałem również, że ta energia jest zbierana od ludzi np. tak jak Lusz? Także chciałbym znać twoje zdanie na ten temat jak to się ma do OOBE i ciała astralnego i ogólnie wychodzenia z ciała. Poza tym… Czytaj więcej »

Legne
21 dni temu

Cześć Mateusz, staram się w to wszystko uwierzyć i zrozumieć ale muszę Ci przyznać że odkąd zobaczyłem pierwszy twój film to moje życie zmieniło się na lepsze i dużo rzeczy postrzegam zupełnie inaczej!!!pozdr