Wasze pytania

Witajcie, w tym dziale możecie zadać dowolne pytanie zahaczające o tematykę OOBE.

Uczciwie wspomnę, że odpowiedzi na pytania z tego działu nie będą dla mnie priorytetowe, ponieważ w pierwszej kolejności chcę realizować zaplanowaną przeze mnie drogę (działy: Podróże i Artykuły), jednak w wolnych chwilach (po odpisaniu na Wasze e-maile i komentarze w innych działach) będę tu zaglądał 🙂

Jeżeli odpowiedzi na któreś z Waszych pytań są dla Was istotne, zajrzyjcie do działu: Konsultacje być może pomogę Wam znaleźć odpowiedzi.

Subscribe
Powiadom o
440 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ida
6 miesięcy temu

Drogi Mateuszu.Gratuluję świetnych filmów i zawartości informacyjnej tej strony. Mimo, że nie jestem podróżniczką OOBE większość informacji dotyczących filozoficzno egzystencjalnego aspektu Twoich podróży jest zgodna z moimi wieloletnimi wnikliwymi obserwacjami życia. To dla mnie jakby potwierdzenie, że drogą medytacji oraz głębokiego wglądu w siebie, możliwe jest dostrzeżenie pewnych subtelnych mechanizmów, które wychodzą poza nasz ziemski ogląd. Teraz pytanie dotyczące zakończenia naszej ziemskiej egzystencji. Moje obserwacje są takie że moment, miejsce oraz czas zakończenia życia jest już ustalony w momencie narodzin ( może wczesniej), pomimo iż nasza ziemska percepcja każe nam widzieć to często jako ” przypadek”I tak myślę- o ile… Czytaj więcej »

7 miesięcy temu

Adrenochrom jako psychodelik? Coś takiego istnieje? Kto tego używa?

7 miesięcy temu

Witaj Mateusz czy czytanie twojej strony i literatury zwiazanej z OBE,sluchanie dudnien rożnicowych Binaural Beats, medytacja przybliża nas do podróży astralnych. Czy odbywamy podróże doświadczamy spotkań szkoleń,rozwiajamy się po tamtej stronie nie wiedzac o tym nic w fizyczności.Czy podczas świadomych snów LD możemy wpływac na nasze fizyczne ciało,lub wpływać mogą przyjazne byty astralne np.ja sam z tzw.przyszlości np. uzdrawiajac siebie. Mam tak wiele pytań, prosze badż cierpliwy może i znam odpowiedzi ale napewno nie jestem pewny.

Ewa
7 miesięcy temu

Mateusz
Dlaczego nic nie pamiętamy z poprzednich wcieleń i nie wiemy po co tu jesteśmy ?..
I jakich doświadczeń nam jeszcze brak?..
Tobie to tłumaczą ale co z innymi ludźmi którzy nie wytrzymują presji i odbierają sobie życie bo nic nie rozumieją

7 miesięcy temu

Witam
Pytanie z innej beczki. Gdzieś do 13 roku życia może to zabrzmi dziwnie ale śniły mi się wydarzenia które miały później miejsce w przyszłości. Wszystko było związane ze mną np. rozmowa ze znajomym lub jakaś sytuacja bardzo nietypowa. Jak można to wytłumaczyć??? Dziś po latach nadal dręczy mnie to. Aktualnie to się już nie dzieje. Mało kiedy zapamiętuje sen. Wczoraj próbowałem z OOBE ale ciało tak zaczęło wibrować że się obudziłem:)
Prosze o pomoc w odpowiedzi bo nie wiem kogo pytać. Wiadomo jakie są reakcje ludzi…
Pozdrawiam

7 miesięcy temu

Czy w astralu, tak jak w fizycznosci sa lamane prawa moralne? Chodzi mi np. o mowienie nieprawdy?

7 miesięcy temu
Odpowiedź do  Mateusz OOBE

Dziękuję bardzo za odpowiedź

Życie poczęte
7 miesięcy temu

Czy zetknołeś się kiedyś z tematem dotyczącym kiedy płód w łonie matki staje się człowiekiem

7 miesięcy temu

Czy jest taka możliwość, że nasza podswiadomość – świadomość astralna zepchnie naszą fizyczną świadomość w sferę nieuświadomioną i sama przejmie kontrolę w sferze fizycznej, co spowoduje problemy psychiczne? Jest taka możliwość? Pytam, bo słuchałam ostatnio podcastu człowieka, który twierdzi, że sam doświadcza OOBE od wielu lat i takie stwierdzenie padło w tym podcaście. Mówił, że nasz umysł, ciało astralne, mentalne, psychika, uwzorcowione ego powinny być zunifikowane, żeby w astralu wejść w te głębsze obszary. To by znaczyło, że człowiem, który ma wiele nieprzepracowanych traum w życiu i taki Niebieski będzie miał trudność z osiągnięciem stanu OOBE. Czy tak może być?… Czytaj więcej »

7 miesięcy temu
Odpowiedź do  Mateusz OOBE

Dziękuję za odpowiedź. Muszę dopytać. Bardzo to ciekawe. Czy to oznacza, że jak wychodzisz z ciała fizycznego nie ma tam z Tobą Twojego ego? Nie wiem jak rozumiesz pojęcie Ego, bo jest dużo definicji. Niektórzy mówią o Ego w kontekście osobowości, inni rozumieją to jako zbiór przekonań i ocen na swój temat, a jeszcze inni jako własną wyjątkowość. Mam problem, żeby zrozumieć/poczuć to pojęcie.

7 miesięcy temu
Odpowiedź do  Mateusz OOBE

Witaj Mateusz.
W jaki sposób można oddać kontrole podświadomości ciała astralnego? Po prostu wyrazić taką intencje po odzyskaniu świadomości we śnie, czy jest to bardziej złożony proces?

Pozdrawiam

7 miesięcy temu

Czy czytałeś książki Carlosa Castanedy, jeśli tak to czy niosą sensowne treści?

8 miesięcy temu

Mateuszu!! W sieci można znaleźć wiele konkretnych dowodów że Ziemia jest okrągła. Mało jest natomiast przekonujących dowodów że Ziemia jest płaska. Czy posiadasz może takie dowody?? Czy mógłbyś się nimi podzielić??

Z góry dziękuję!! Proszę nie kasuj tego komentarza. MK.