Wasze pytania

Witajcie, w tym dziale możecie zadać dowolne pytanie zahaczające o tematykę OOBE.

Uczciwie wspomnę, że odpowiedzi na pytania z tego działu nie będą dla mnie priorytetowe, ponieważ w pierwszej kolejności chcę realizować zaplanowaną przeze mnie drogę (działy: Podróże i Artykuły), jednak w wolnych chwilach (po odpisaniu na Wasze e-maile i komentarze w innych działach) będę tu zaglądał 🙂

Subscribe
Powiadom o
505 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
2 lat temu

Czy jeśli noszę na codzien okulary, ze względu na słaby wzrok, moje astralne oczy też będą z wadą?

2 lat temu

Hej! Nie wiem czy wciąż temat aktualny i czy w ogóle mam co liczyć na odpowiedź ale zawsze istnieje taka szansa. Tutaj trafiłam całkiem przypadkowo. Przeczytałam tekst odnośnie OOBE, jakie są początki, kim są zieloni, a kim niebiescy. Od dziecka doświadczałam wiele dziwnych snów, często ten powtarzający się gdzie ktoś przychodził do mojego pokoju, wsiadałam na „dywan” i leciałam na nim przez bardzo kolorową dziurę wiedząc tylko, że „jestem podróżnikiem” i raz tylko w tym śnie miałam zmartwienie jak wrócić – sny 10 letniego dziecka. Później już pod koniec podstawówki zaczęła mi się śnić kobieta, stara ok. 80lat, białe krótkie… Czytaj więcej »

2 lat temu

Cześć Mateusz, wczoraj ktoś na fb wrzucił twoje filmy nagrywane dla NTV oraz rozmowę z Januszem live między innymi na temat Covid. W tym filmiku opowiadałeś jak do twojej rozmowy z MTJ-em dołączyła jedna z istot odpowiedzialna za kreacje naszego świata fizycznego. Wspominałeś, że owa istota zarzuciła Tobie jak i wszystkim ludziom, że niszczymy naszą planetę. Cóż nie sposób się z tym nie zgodzić. Ale moja reakcja jest podobna do Twojej, przecież wszyscy nie jesteśmy tacy sami, mamy indywidualne osobowości i jesteśmy jednostkami, a tutaj nas tak oceniają jako jedną masę ludzką. Stąd nasunęła mi się myśl przecież, nie zawsze… Czytaj więcej »

Xyz
2 lat temu

Cześć, mam kilka nurtujących mnie pytań. Nigdy nie miałem oobe, więc jeśli jakieś pytanie okaże się trywialne to wybacz. Z góry dzięki za odpowiedzi 1. Jak mają się poprzednie wcielenia do wielu linii czasowych? Czy każda linia czasowa ma swoje poprzednie wcielenia i gdy spotkałeś swoje poprzednie wcielenia byle one z naszej linii czasowej? Czy „tam” linie czasowe się nie mieszają? Mtj jest wspólny dla wszystkich wcieleń czy każda linia ma własnego? Czy każda linia czasowa ma swoją warstwę astralu, tak że nie ma możliwości abyś spotkał Mateusza z innej linii czasowej? 2. Badałeś ciemną materię, grawitację kwantową itp.? Nie… Czytaj więcej »

Xyz
2 lat temu
Odpowiedź do  Mateusz OOBE

To jeszcze jedno pytanie jeśli pozwolisz. Dlaczego żaden z oobenautów ( a jeśli jakiś jest to proszę o namiar) nie publikuje swoich badań w postaci książki, bloga na temat fizyki, innych planet, galaktyk, cywilizacji itp.? Wasze poatrzgeanie świata po osiągnięciu oobe tak się zmienia, że przestaje was to ciekawić od pierwszego wyjścia? Od technicznej strony chyba nie ma z tym problemu bo opowiadałeś kiedyś, że w swoich początkowych podróżach odwiedziłeś Marsa, księżyc… Rozumiem, że Ty masz inny cel, ale żeby żaden oobenauta nie zajął się wspomnianym przezemnie tematem? Jeszcze raz dzięki za odpowiedź, wiem, że nie jestem adresatem Twojej misji… Czytaj więcej »

2 lat temu

Cześć! Mam garść pytań do Ciebie. Nie wiem czy w jednym wątku je zadać czy każde osobno, w razie czego powiedz jak ma być to się dostosuję. Myślałam, żeby zadać je na e-mail ale może się tutaj komuś przysłużą, a poza tym e-mail jakiś bardziej intymny  A oto moje pytania i problemiki, które noszę w głowie: Od pewnego czasu robię wypady w obszary z silnymi dla mnie radiacjami. Mam problem, żeby się tam utrzymać, ale powiedzmy, że czasami jakoś się to udaje. Spotykam tam różne istoty, ale nie potrafię z nimi nawiązać żadnego dialogu. Czy one mnie ignorują ze względu… Czytaj więcej »

2 lat temu
Odpowiedź do  Mateusz OOBE

Cześć! Dzięki za odpowiedzi. Jeżeli jeszcze mogę:

  1. Tak, przez Głębokie Fazowanie kierując się identami różnych randomowo poznanych wcześniej istot. Ok, spróbuję jak piszesz, może oni pociągną temat dalej.
  2. 🙁
  3. Ok, no to mam już jakiś plan
  4. Wyślę, tylko muszę to wszystko spisać, ech
  5. Też tak sobie pomyślałam, ale z drugiej strony zastanawiało mnie czy jest jakaś inna metoda
  6. Dobra 🙁
2 lat temu

Drugi raz słucham Twojego ostatniego live Mateusz i mam pytanie odnośnie wibracji. W teście wyszło mi, że jestem niebieska. Mam jednak okresy gdy codziennie przez 2-3 m-ące doświadczam silnych wibracji przed zaśnięciem i gdy budzę się w nocy. Czy może to oznaczać, że wychodzę nieświadomie? Serdeczności

2 lat temu

Cześć Mateusz, w wielu odpowiedziach na pytania piszesz o istotnej roli szyszynki w operowaniu energią. Czy dbasz o nią w szczególny sposób? W świecie ezoterycznym mówi się aby nie używać pasty z fluorem, buddyści mówią by nie spożywać pewnych pokarmów (cebula, czosnek…). Czy szyszynka wymaga specjalnego traktowania? Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za to co robisz, Niebieska

2 lat temu

1.Jak ma się prawo przyciągania do tego, że wszystko się już wydarzyło a my jesteśmy aktorami? Czy to jest tylko złudzenie, że możemy mieć nad wszystkim kontrolę? Przecież tyle się o tym mówi, że na tym opiera się fizyczność. Jedno i drugi powoduje u mnie w głowie sprzeczność.

2.Czy w świecie fizycznym jest możliwość wejścia na wyższy poziom świadomości i zrozumienia? Coś na wzór astralu, gdzie tak się dzieje. Tak abyśmy z łatwością i przejrzystością mogli zrozumieć zawiłe rzeczy np. takie jak pytanie wyżej? 

2 lat temu

Cześć Mateusz,mam kilka pytania do ciebie. Czy podczas swoich podróży dotarłeś do tego emitera o którym pisał Monroe? Ciekawi mnie co to w ogóle jest, z racji tego że inni autorzy( podróżnicy) nie poruszali tego tematu chyba że nazywali to po swojemu. Kolejne pytanie, w jednym z artykułów pisałeś o obszarach które wyglądają jak miasta ze złota, czy te obszary znajdują się powyżej focusa 27( w terminologii Monroe)? Niektórzy podróżnicy ( np Rafał Nieradzik) opisują sytuacje kiedy chcieli odwiedzić jakąś zmarłą osobę i docierali do różnych miejsc w parku i zastali to miejsce puste, otrzymując informacje że tej osoby już… Czytaj więcej »

2 lat temu

Cześć Mateusz, nie wiem od czego zacząć, ale może od tego że nie jestem podróżnikiem i nigdy nie myślałam by próbować aż do teraz. Na Twoja stronę trafiłam szukając odpowiedzi na to dlaczego od kilku miesięcy przydarzają mi się dziwne rzeczy a mianowicie pare miesięcy temu wybudziłam sie w nocy czując drgania tak jak by lozka, wystraszyłam sie bo byłam świadoma mój mąż obok smacznie spał a nie wiedziałam co sie dzieje, pare dni później przy zasypianiu tez to czułam ale już mniej. Ale zostawiłam ta sytuacje i nie wracałam do tego aż do teraz, pare tygodni temu miałam sen… Czytaj więcej »