Wasze pytania

Witajcie, w tym dziale możecie zadać dowolne pytanie zahaczające o tematykę OOBE.

Uczciwie wspomnę, że odpowiedzi na pytania z tego działu nie będą dla mnie priorytetowe, ponieważ w pierwszej kolejności chcę realizować zaplanowaną przeze mnie drogę (działy: Podróże i Artykuły), jednak w wolnych chwilach (po odpisaniu na Wasze e-maile i komentarze w innych działach) będę tu zaglądał 🙂

Jeżeli odpowiedzi na któreś z Waszych pytań są dla Was istotne, zajrzyjcie do działu: Konsultacje być może pomogę Wam znaleźć odpowiedzi.

Subscribe
Powiadom o
378 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Szymon OOBE
25 dni temu

Wspominałeś, że co kilka lat odświeżasz sobie trylogię Monroe. Czytasz wersję polską czy angielską?

Kasia
27 dni temu

1. Czy po śmierci naszego ciała fizycznego spotkamy się z naszymi bliskimi?
2. Czy nasi bliscy którzy już nie żyją patrzą na nas „z góry”? Czy wiedzą, że chodzimy na ich groby itp., że ich opłakujemy?

Jakub
1 miesiąc temu

Jakie masz pierwsze skojarzenia ze słowem „religia”? Jakie religie wyznawałeś w poprzednich wcieleniach i ewentualnie jaką wyznajesz teraz?

Dak'kon
1 miesiąc temu

Witaj Mateuszu, ciekawi mnie temat osób (przeważnie są to dzieci) które pamiętają poprzednie wcielenie. Czy posiadasz może jakąś szerszą wiedzę na ten temat? Czy jest to jakaś forma „błędu w matrixe” czy też planowane działanie, które miałoby czemuś służyć?
Pozdrawiam

Lusi
24 dni temu
Odpowiedź do  Dak'kon

Kilka dni temu myślałam o tym. Dzięki! 🙂

misiulu
1 miesiąc temu

Mateusz co sądzisz na temat chanellingów. Czy możliwe jest to w praktyce, aby istoty z astralu używały strun głosowych ludzi, lub właśnie w jakiś sposób przekazywały na żywo swój sposób zachowania się, maniery, ton głosu no i mówienie językiem tego co przekazuje? To ściema czy jest to możliwe? Jeżeli tak to czy przez istoty z naszych poprzednich wcieleń czy mogą tak zrobić całkiem obce, niby z obcych planet itp.

misiulu
1 miesiąc temu
Odpowiedź do  Mateusz OOBE

SUPER dzięki za odpowiedź!

A wiesz, nie wiem czy to zbieg okoliczności, ale zadając pytanie pomyślałem właśnie o Basharze hehe. Także dzięki za odpowiedź podwójną 🙂

iamoner
1 miesiąc temu
Odpowiedź do  misiulu

Jeśli interesuje Cię te wybrane zagadnienie i jeśli mogę polecam książkę Rosalind A. McKnight „Kosmiczne podróże z Robertem Monroe” W książce tej Rosalind jest wykorzystywana w formie kanału komunikacji za pełnym świadomym przyzwoleniem

misiulu
1 miesiąc temu
Odpowiedź do  iamoner

Dzięki za podpowiedź. Mam jej książeczkę, kiedyś czytałem. Może sobie kiedy odświeżę co tam było 🙂 Pozdrawiam

krzychoo
1 miesiąc temu
Odpowiedź do  misiulu

@Mateusz masz rację, ale kłaniają się tu dwie sprawy. Pierwsza taka, że nie zawsze istoty astralne podczas channelingu, mają dobre intencje. Nawet Robert Monroe o tym wspomina. Druga sprawą są oszuści starający się wyłudzić kasę od naiwnych, twierdząc, że są w kontaktach chanelinngowych z istotami z astralu. W USA to plaga. Nawet na naszym polskim podwórku jest jedna duża organizacja, istniejąca od kilku lat. Wyłudza pieniądze i nawet złoto (sic!) od ludzi. Uważny użytkownik internetu zapewne się domyśli o kogo chodzi. 🙂 @iamoner pomyliły ci się dwie książki. Rosalind A. McKnight w „Kosmicznych podróżach z Robertem Monroe”, nie opisuje swoich… Czytaj więcej »

Łukasz
1 miesiąc temu

Czy spotkałeś się z terminem bliźniacza dusza? Jeśli tak, czy mógłbyś się na ten temat wypowiedzieć.

Lusi
1 miesiąc temu
Odpowiedź do  Łukasz

Dzięki za pytanie. Znów! 🙂

Michał
1 miesiąc temu

Tuż przed śmiercią ludziom często „przelatuje” całe życie przed oczami. Czemu ma to służyć, czym to jest tak naprawdę? O ile nie jest to mit.

Pozdrawiam!

iamoner
1 miesiąc temu
Odpowiedź do  Michał

Nawet jeśli przed śmiercią całe życie nie przelatuje przed oczami to tuż po przelatuje sekunda po sekundzie w formie hiperrealistycznego filmu xD.

Marcim
1 miesiąc temu

Hej Mateuszu, czy możesz podróżować w przyszłość, dowiadywać się o przyszłe losy? Ten wątek jest mało poruszany w tematyce obe, czy robiłeś jakieś weryfikację takich danych? Pozdrawiam

Marcim
1 miesiąc temu
Odpowiedź do  Mateusz OOBE

Zatem proponuję zrobić eksperyment, żeby sprawdzić jak to jest z tą przyszłością. Zapytaj mtja o numery lotka jakie wygrają w najbliższym losowaniu, nie mówię żeby wysyłać kupon, tylko sprawdzić jakie padły, co ty na to

Łukasz
1 miesiąc temu

Czym jest zjawisko synchronizacji liczbowej polegające na ,,przypadkowym” natrafianiu na takie godziny jak 11:11, 13:33, 12:22. Czy spotkałeś się z tym zjawiskiem i czemu ono służy? Czy to nasze poprzednie wcielenie się z nami komunikuje?

Lusi
1 miesiąc temu
Odpowiedź do  Łukasz

Dzięki za to pytanie!

gierwazy
1 miesiąc temu
Odpowiedź do  Mateusz OOBE

Odnośnie horoskopu to podobno scenariusz roli ludzkiego życia jest ustalony, i choć mogą być od niego odstępstwa to niektóre osoby umieją go odczytywać niczym film w ten sam sposób w jaki oglądamy ten scenariusz przed danym wcieleniem.

Początkujący Astralnauta
1 miesiąc temu

Cześć Mateusz,

Jak myślisz, czy film „Avatar”
Może być zbudowany na podstawie doświadczeń jakiegoś człowieka i być może nie jest totalną fikcją?

Pozdrawiam serdecznie 🙂

iamoner
1 miesiąc temu
Odpowiedź do  Mateusz OOBE

Jednak ludzie na ziemi są avarmtarami będąc kilkunastoprocentową kopia Świetlistej Istoty zwanej na tej stronie MTJ zamieszkujacej w ciele ziemskim podczas jego życia.

iamoner
1 miesiąc temu
Odpowiedź do  Mateusz OOBE

Rozumiem twój punk widzenia Mateuszu, jednak ciało wspólpracuje z wydzielona częścią MTJa więc jest zamieszkana przez tzw duszę i ma z nią 100procentowy kontakt nie będąc tylko czysto biologicznym tworem. Osobną sprawą jest to iż pozostała część MTJa podczas cyklu pozostaje w innej hmm.. gęstości, rzeczywistosci, wymiarze i obie części łączą się dopiero po cyklu życia.

iamoner
1 miesiąc temu
Odpowiedź do  Mateusz OOBE

Tak pamiętam energia nie do naprawienia jest do …, no nie zmarnuje się w każdym razie. Nikt nie chce tego robić bo jest to związane z utrata tożsamości. Ale czy można przed tym uciec? jaka jest wtedy perspektywa? Trzeba nabroić a może poprostu nie móc się otrząsnąć po danym wcieleniu? Zobacze, bo w sumie widziałem na tym forum podobne pytania na które nie ma jeszcze odpowiedzi.