OOBE opowieści, część 7

Witajcie!

Po kilkumiesięcznej przerwie wracam do Was z kolejnym filmem. Bądźcie proszę wyrozumiali, film nagrywałem w czasie przeziębienia 🙂

Subscribe
Powiadom o
87 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
iamoner
27 dni temu

Dusza i Ciało tworzą wypadkowo, każde ciągnie w swoją stronę, a na pewno ciało ogranicza duszę swoimi przyjemnościami, nie mówiąc już o ego. Więc plan nie zawsze jest zrealizowany. Nie jesteśmy tylko stworzeniem, ale też tworzymy otaczający nas świat. Dlatego też przerwy między głównym planem możemy wypełnić nic nie znaczącymi rzeczami, ale przerwy pomiędzy kolejnymi częściami scenariusza mogą też nadać nowy sens tej i przyszłej egzystencji.

iamoner
27 dni temu

Zgadzam się, nie ma co sensu i drogi szukać na siłę, ale jednocześnie uważam, że jeśli nie będziemy najlepsza wersja siebie, to będziemy się gęsto tłumaczyć i mocno żałować.

Sebastian
27 dni temu

Witam, piszę z zapytaniem czy jest możliwe pomóc komuś wyjść z Ciała ? Gdyż próbowałem wiele razy, ale mi się nie udaje. Z Chęcią przyjął bym taką Pomoc. Pozdrawiam

oran
27 dni temu

Mateusz opowiedz coś bardziej konkretnego

Oran
25 dni temu
Odpowiedź do  Mateusz OOBE

Musiał bym napisać wiele,żeby dokładnie odpowiedzieć dlatego użyje tu przykładu:
https://www.youtube.com/watch?v=4jEsvjGtHrQ&feature=share
POZDRAWIAM.

Pemps
1 miesiąc temu

Hej Mateusz kiedy możemy spodziewać się nowego filmu? Ja już się nie mogę doczekać 🌝

Bartosz
1 miesiąc temu

Cześć Mateusz, dzięki za długo wyczekiwany film 🙂 Super, że znowu nagrywasz 🙂 Dla mnie nadal nie do końca zrozumiałą kwestią jest temat sensowności dążeń w fizyczności. Rozumiem, że gromadzenie dóbr materialnych nie ma najmniejszego sensu. Co z dobrami intelektualnymi ? Czy nauka ziemskich umiejętności również nie przechodzi dalej ? Nauka języków obcych, specjalizacje różnych dziedzin itd. ? A rozwój umiejętności miękkich ? Kontrola emocji, radzenie ze stresem, zdrowe relacje z ludźmi itp., pokonywanie nałogów, leczenie traum psychicznych, tzw. „prostowanie życia” w procesie terapii ? Czy to tylko ułatwia życie na Ziemi czy idzie z nami dalej do zasobów MTJta… Czytaj więcej »

Bartosz
27 dni temu
Odpowiedź do  Mateusz OOBE

Dziękuję za odpowiedź !
Dużo mi wyjaśniłeś. Wyczekuję dalszych materiałów 🙂

Pozdrawiam!

Zibi
1 miesiąc temu

WOW. Super. Bardzo dziękujemy 🙂

Michał
1 miesiąc temu

Witaj Mateuszu. Chciałbym zapytać o jedna ważna rzecz. Mówiąc prostolinijnie, czy istnieje sposób, metoda by „zablokować” możliwość wychodzenia z ciała? Pisałeś, bądź mówiłeś o tym, że pod wpływem strachu odchodzi lub zanika ta umiejetność, ale mam nadzieje, że rozumiesz pytanie i mój przekaz.
Pozdrawiam.

Michał
1 miesiąc temu
Odpowiedź do  Mateusz OOBE

Dziękuję za odpowiedz. Potrzebowałem potwierdzenia swoich przemysleń. Kiedyś dokonałem takiego wyboru, ta myśl tak bardzo siedziała we mnie, ponowne próby wychodzenia nie są tak intensywne i takie jak doświadczałem ich kiedyś. Choć nie byłem świadom tego czego doświadczam. Ale teraz już wiem
co musze zrobić. Gdy myśle o tym mam w głowie tylko tyle, że to był mój wybór z braku wiedzy na ten temat. Byłem młody, działy się dziwne rzeczy których nie potrafiłem wytłumaczyć. To co napisałeś tylko utwierdza moje przekonania i teraz jestem już pewny tego. To nie przypadek, że spotkałem Cie. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Georgina
1 miesiąc temu
Odpowiedź do  Michał

Hej Mateusz, Podepnę się pod to pytanie. Czy zdarza się, że jest odwrotnie? Że np. jakieś istoty (np. z kręgu MTJ) popychają wyjątkowo opornego/przyblokowanego Zielonego do OOBE wywołując różne sytuacje w życiu, które, hm, pchną człowieka w tą tematykę w taki sposób, że w końcu sam zacznie działać z tematem? Niekoniecznie w taki sposób jak to było u Ciebie, pobudzając wibracje i powodując tym samym OOBE, raczej chodzi mi o ingerencje takie jak np. pani, która znikła Ci piątaka w dzieciństwie 🙂 czyli drobne wydarzenia, które wywołały oczekiwany ciąg przyczynowo-skutkowy w rzeczywistości fizycznej. Czy są jakieś sytuacje, poza zagrożeniem życia,… Czytaj więcej »

obefanka
1 miesiąc temu

Drogi Mateuszu, pozwole sobie na pytanie z grubej rury. Skąd sie wziął pierwszy Mtjot, żródło wszystkich następnych Mtjotów? Chodzi mi o pochodzenie pierwszej inteligentnej jazni.Czy zdarzyło ci sie kiedys o to pytać swojego Mtjota? Thank you from mountain za chociażby próbe przybliżenia tej wielkiej tajemnicy.

Michał
1 miesiąc temu

Hej Mateusz 🙂 Wspominasz o tym, że często w naszym planie inkaranacyjnym mamy do wykonania „błahostki”. Mógłbyś podać kilka przykładów dla zobrazowania sytuacji?

Super materiał 🙂
Pozdrawiam 🙂