Książka

Moi Drodzy,

przedstawiam Wam finalną garść informacji dotyczących wydania książki. Prowadzone rozmowy z kilkoma z Was dały mi szeroki pogląd na sprawę wydania książki, za co Wam dziękuję. Na bazie tych rozmów, jak i własnych przemyśleń doszedłem do wniosku, że biorąc sobie za cel dzielenie się wiedzą związaną z podróżami astralnymi, powinienem w pełni poświęcić się temu tematowi. Dlatego też cała kwota uzyskana ze sprzedaży książek zostanie przeznaczona na to, aby części z Was książkę podarować za darmo, oraz na ewentualne sfinansowanie kolejnej książki.

Informacje ogólne:

1. Książkę zamierzam wydać w dwóch wersjach: papierowej (miękką okładka, ilustracje) i jako audiobook.
2. Książka zostanie wydana do końca 2022 roku, ale na ten moment nie podam Wam żadnej konkretnej daty.
3. Koszty wydania książki zostaną sfinansowane przez crowdfunding – czyli przez zbiórkę/finansowanie społeczne.
4. Kwota konieczna do zebrania to 90 tys. zł, która rozkłada się następująco:

– koszt wydruku 5 tys. egzemplarzy: 55 tys. zł
– ilustrator, korektor, korekta techniczna: 20 tys. zł
– koszty związane z logistyczną częścią wysyłki + obsługą zgłoszeń, którą ja nie mam możliwości się zajmować, dla 5 tys. książek: 15 tys. zł.

5. Kwestie podatkowe, związane z podatkiem od zbiórki i późniejszej sprzedaży zostaną rozliczone (przeze mnie, na bieżąco, co oczywiste) i finalnie sfinansowane ze sprzedaży książek/audiobooków.
6. Kwota zebrana w ramach konsultacji będzie przeznaczona na sprawę wydania książki.
7. Cała nadwyżka kwotowa zostanie przeznaczona na to, żeby część książek (+ z ewentualnego dodruku sfinansowanego ze sprzedaży) została rozdana Wam za darmo, w wyniku czego cały projekt będzie finansowo neutralny.

Wsparcie projektu:

Jeżeli chcesz wesprzeć wydanie książki, możesz dokonać przelewu na dowolną kwotę na poniższe konto:

32 1020 2498 0000 8802 0403 3007   (BIC: BPKOPLPW, IBAN: PL32102024980000880204033007)

Jako odbiorcę wystarczy, że wpiszesz Mateusz. Inne dane nie są obowiązkowe. Jeżeli masz ochotę skorzystać z poniższych gratyfikacji, podaj proszę w tytule przelewu swój adres e-mail.

Dla chętnych podaję również adres portfela BTC: 3BnVUUb7smUAQo8uLnytatPzHfphU4ZFvx

Suma wszystkich Twoich wpłat na minimum:

300 zł


- Otrzymasz ode mnie książkę wraz z dostawą bezpłatnie
400 zł


- Otrzymasz ode mnie książkę wraz z dostawą bezpłatnie
- Książka będzie zawierała specjalną dedykację
500 zł


- Otrzymasz ode mnie książkę i audiobook wraz z dostawą bezpłatnie
- Książka będzie zawierała specjalną dedykację
- Dostaniesz wgląd do procesu tworzenia książki, w tym, do treści, które są w trakcie pisania, i notatek, które być może w książce się nie pojawią
Subscribe
Powiadom o
28 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
obefanka
11 miesięcy temu
Odpowiedź do  Mateusz OOBE

i to są najlepsze wiadomości tego dnia! Dziękuje Mateuszu.

Boni
7 miesięcy temu

Mateusz czy można jeszcze wpłacać na książkę na podane konto ? czy już za późno bo gdzieś widziałam termin do którego można było wpłacać bo bardzo chcę ją mieć.

Boni
7 miesięcy temu
Odpowiedź do  Mateusz OOBE

Czy można wpłacać na to samo konto co jest podane czy na inne , a więc jakie ? To że książka nie jest gotowa ,wiem że dopiero końcem 2022 roku , ale nie chciałabym przegapić to chciałabym wpłacić ażeby sobie zarezerwować łącznie z podp[sem .

7 miesięcy temu

Super wiadomość że będzie książka. Proszę o adres do wpłat kryptowalut, takich jak Bitcoin lub Ethereum. Na pewno znajdą się chętni do wpłat 🙂 Pozdrawiam

Leaf24
10 miesięcy temu

Mateuszu, pozwól, że zapytam o dwie kwestie finansowania książki. 1. Czy jeżeli ktoś skorzysta z 2-godzn konsultacji, wpłacając 400 zł, to otrzyma książkę za darmo jak już będzie gotowa czy to dotyczy tylko wpłaty bez konsultacji? 2. Chciałbym też dopytać o „nadwyżkę kwotową” z punktu 7. Jeżeli książka będzie już wydana i sprzedasz 100 egzemplarzy zarabiając na tym po odliczeniu podatków i innych koniecznych rzeczy przykładowo 20 zł na sztuce, czyli na „czysto” 2000 zł, to tą kwotę podzielisz na koszt druku jednego egzemplarzu np. 15 zł, czyli 2000 / 15 = ok. 133 i te 133 egzemplarze będą do… Czytaj więcej »

Leaf24
10 miesięcy temu
Odpowiedź do  Leaf24

I jeszcze jedno pytanie jeśli mogę :p komu planujesz rozdać książki za darmo? Jakiś konkurs czy losowanie?

Jagna
10 miesięcy temu

Same dobre nowiny. 🙏🏻😃 Na audiobook już się bardzo cieszę ☺. Książkę tak czy siak zakupię, bo jak to zwykle u mnie, lubię kilka razy skupić się na jakimś fragmencie, przemyśleć, przewertować. W takim układzie z książką jest po prostu łatwiej. Przyznam jednak, że cenię bardzo audiobooki bo po prostu można z nich korzystać wszędzie. Poza tym jestem słuchowcem. Od dziecka kochałam radiowe słuchowiska … audiobooki to taka ich namiastka. Sugierowe, że tak powiem, książki 📚 przesłuchałam kilka razy. Twoje audycje z Januszem również, i za każdym razem odkrywam w ich treści coś nowego, na co wcześniej nie zwróciłam uwagi.… Czytaj więcej »

Rafał
11 miesięcy temu

Mateusz OOBE jako pierwsza osoba uświadomił mi, że nie jestem świrem i że, to co mnie spotyka to nie choroba psychiczna, a początek mojej drogi… Bardzo bym chciał, aby powstało też kilka egzemplarzy na zamówienie w twardej oprawie dla zagorzałych fanów, żeby mieć jakaś pamiątkę i móc się delektować twoją twórczością w pełnej okazałości…

Vlaho
9 miesięcy temu
Odpowiedź do  Mateusz OOBE

Mateusz Rafał ma rację z tą twardą oprawą dla zagorzałych , taka książka u tych 450 osób będzie jak Bh… 🙂 Wiesz że podzielam zdanie Rafała i sam się piszę na taką wersję

7 miesięcy temu
Odpowiedź do  Vlaho

Ja nieśmiało mam nadzieję, że też się załapie na twardą dla tych zagorzałych fanów z dedykacją 😀

pytanie o miłość, sens i Chrustusa
8 miesięcy temu
Odpowiedź do  Rafał

Ja też chciałabym w twardej oprawie. Zupełnie
inny wymiar mają takie publikacje HCZ

Basia
11 miesięcy temu

Twoja wiedza jest bezcenna, bardzo bede wspierac wydanie ksiazki papierowej. Audiobook z Twoim glosem bylby rarytasem.

obefanka
11 miesięcy temu
Odpowiedź do  Basia

Nic nie zastapi tradycyjnej papierowej książki w pięknej twardej oprawie.Tak cenna treść w audiobuku? No way!

Jola
11 miesięcy temu
Odpowiedź do  obefanka

Ksiazki w twardej oprawie są fajne i eleganckie ale ciężko się je czyta w luzku leżąc na lewym boku i trzymając w jednej ręce. Czytam bardzo dużo, a dzięki audiobookom, które ktoś za mnie czyta, mogę się zapoznać z jeszcze większa ilością książek. W pracy zamiast radia często słucham audiobooki. Wczoraj np skończyłam „Niezniszczalnego” Stanisława Lema. Cudo.

Marek
11 miesięcy temu

Kilka dni temu pomyślałem „ciekawe kiedy Mateusz wyda książkę”… chyba jestem jasnowidzem ;))

Matifan
11 miesięcy temu

Oczywiście jestem za. Dla mnie obowiązkowo z ilustracjami 🙂 Ciekawe pod jakim pseudonimem wydasz to dzieło ;-). Może imię i nazwisko jednego z twoich pierwszych wcieleń 😉

Cardozo
11 miesięcy temu

Wydanie książki uważam za świetny pomysł. Jest to też sposób na dotarcie do szerszego grona odbiorców, i generalnie poszerzenie świadomości czym jest OOBE. Taka praca u podstaw:)

Cardozo

Dorota Ewa
11 miesięcy temu
Odpowiedź do  Cardozo

I usystematyzowanie i rozszerzenie wiedzy. Poza materiałem teoretycznym, wartością byłaby także wiedzą praktyczna, przynajmniej jakieś wskazówki. Z mojej strony bardzo dziękuję za filmy, za stronę i za przyszła książkę. Nigdy nie dojdę nawet pod koniec życia do poziomu zaawansowanego obenauty, ale dla mnie bardzo ważna jest wiedza, podana przez istotę tak doświadczona jak Mateusz, że jesteśmy na tymczasowej materii, że wracamy po zdjęciu ziemskiego skafanderka do domu, jak wygląda rzeczywistość po smierci i wiele innych cennych informacji. Jako istoty ludzkie, bez pamięci kim jesteśmy zmagamy się że strachem przed starzeniem, przemijaniem, śmiercią czyli końcem. Wielu sądzi, że po śmierci nie… Czytaj więcej »

Jola
11 miesięcy temu
Odpowiedź do  Mateusz OOBE

No i o to dokładnie chodzi. Myśle, ze na pewnym poziomie zawsze miałam takie poczucie, ze wszystko idzie w kierunku abyśmy się stali cywilizacja właśnie altruistyczna. Chociaż jak ma razie tego aż tak nie widać żeby miało się coś zmienić. Być może jesteśmy na początku tych przemian, ale wszystko przed nami. Idziemy w dobrym kierunku.