Książka

Moi Drodzy,

przedstawiam Wam finalną garść informacji dotyczących wydania książki. Prowadzone rozmowy z kilkoma z Was dały mi szeroki pogląd na sprawę wydania książki, za co Wam dziękuję. Na bazie tych rozmów, jak i własnych przemyśleń doszedłem do wniosku, że biorąc sobie za cel dzielenie się wiedzą związaną z podróżami astralnymi, powinienem w pełni poświęcić się temu tematowi. Dlatego też cała kwota uzyskana ze sprzedaży książek zostanie przeznaczona na to, aby części z Was książkę podarować za darmo, oraz na ewentualne sfinansowanie kolejnej książki.

Informacje ogólne:

1. Książkę zamierzam wydać w dwóch wersjach: papierowej (miękką okładka, ilustracje) i jako audiobook.
2. Książka zostanie wydana do końca 2022 roku, ale na ten moment nie podam Wam żadnej konkretnej daty.
3. Koszty wydania książki zostaną sfinansowane przez crowdfunding – czyli przez zbiórkę/finansowanie społeczne.
4. Kwota konieczna do zebrania to 90 tys. zł, która rozkłada się następująco:

– koszt wydruku 5 tys. egzemplarzy: 55 tys. zł
– ilustrator, korektor, korekta techniczna: 20 tys. zł
– koszty związane z logistyczną częścią wysyłki + obsługą zgłoszeń, którą ja nie mam możliwości się zajmować, dla 5 tys. książek: 15 tys. zł.

5. Kwestie podatkowe, związane z podatkiem od zbiórki i późniejszej sprzedaży zostaną rozliczone (przeze mnie, na bieżąco, co oczywiste) i finalnie sfinansowane ze sprzedaży książek/audiobooków.
6. Kwota zebrana w ramach konsultacji będzie przeznaczona na sprawę wydania książki.
7. Cała nadwyżka kwotowa zostanie przeznaczona na to, żeby część książek (+ z ewentualnego dodruku sfinansowanego ze sprzedaży) została rozdana Wam za darmo, w wyniku czego cały projekt będzie finansowo neutralny.

Wsparcie projektu:

Zbiórka została zakończona 🙂

Dla chętnych podaję również adres portfela BTC: 3BnVUUb7smUAQo8uLnytatPzHfphU4ZFvx

Suma wszystkich Twoich wpłat na minimum:

300 zł


- Otrzymasz ode mnie książkę wraz z dostawą bezpłatnie
400 zł


- Otrzymasz ode mnie książkę wraz z dostawą bezpłatnie
- Książka będzie zawierała specjalną dedykację
500 zł


- Otrzymasz ode mnie książkę i audiobook wraz z dostawą bezpłatnie
- Książka będzie zawierała specjalną dedykację
- Dostaniesz wgląd do procesu tworzenia książki, w tym, do treści, które są w trakcie pisania, i notatek, które być może w książce się nie pojawią
Subscribe
Powiadom o
39 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
obefanka
3 lat temu
Odpowiedź do  Mateusz OOBE

i to są najlepsze wiadomości tego dnia! Dziękuje Mateuszu.

2 lat temu

cześć Mateusz, czy przewidujesz wydanie książki również jako ebook’a? wydaje się że to będzie wymagało naprawdę niewielkiej dodatkowej pracy a duża oszczędność środowiska (np. papier, wysyłka, etc.). powodzenia! 🙂

2 lat temu

Książka spodziewana na końcówkę 2022r? Pozdrawiam

2 lat temu

Cześć. Wiadomo coś już o przybliżonej dacie wydania?

2 lat temu

Witam.
Założony nakład to absolutne minimum z wyprzedażą w ciągu 3-6 miesięcy. Czy nie warto by zastanowić się nad wiekszym nakładem bo i cena sprzedaży będzie mogła być wtedy proporcionalnie niższa.

2 lat temu

Witam Mateuszu mozna jeszcze wpłacać pienizaki na ksiazke ?? Pozdrawiam i zycze milego dnia

2 lat temu

Cześć Mateo. 🙂
Cieszę się że znów jesteś i proszę Cię jeżeli kiedyś będziesz musiał zrobić przerwę napisz chociaż dwa słowa.
Pytanie – Kiedy będzie możliwy wgląd do procesu Tworzenia książki ?

Boni
3 lat temu

Mateusz czy można jeszcze wpłacać na książkę na podane konto ? czy już za późno bo gdzieś widziałam termin do którego można było wpłacać bo bardzo chcę ją mieć.

Boni
3 lat temu
Odpowiedź do  Mateusz OOBE

Czy można wpłacać na to samo konto co jest podane czy na inne , a więc jakie ? To że książka nie jest gotowa ,wiem że dopiero końcem 2022 roku , ale nie chciałabym przegapić to chciałabym wpłacić ażeby sobie zarezerwować łącznie z podp[sem .

3 lat temu

Super wiadomość że będzie książka. Proszę o adres do wpłat kryptowalut, takich jak Bitcoin lub Ethereum. Na pewno znajdą się chętni do wpłat 🙂 Pozdrawiam

Leaf24
3 lat temu

Mateuszu, pozwól, że zapytam o dwie kwestie finansowania książki. 1. Czy jeżeli ktoś skorzysta z 2-godzn konsultacji, wpłacając 400 zł, to otrzyma książkę za darmo jak już będzie gotowa czy to dotyczy tylko wpłaty bez konsultacji? 2. Chciałbym też dopytać o „nadwyżkę kwotową” z punktu 7. Jeżeli książka będzie już wydana i sprzedasz 100 egzemplarzy zarabiając na tym po odliczeniu podatków i innych koniecznych rzeczy przykładowo 20 zł na sztuce, czyli na „czysto” 2000 zł, to tą kwotę podzielisz na koszt druku jednego egzemplarzu np. 15 zł, czyli 2000 / 15 = ok. 133 i te 133 egzemplarze będą do… Czytaj więcej »

Leaf24
3 lat temu
Odpowiedź do  Leaf24

I jeszcze jedno pytanie jeśli mogę :p komu planujesz rozdać książki za darmo? Jakiś konkurs czy losowanie?

Jagna
3 lat temu

Same dobre nowiny. 🙏🏻😃 Na audiobook już się bardzo cieszę ☺. Książkę tak czy siak zakupię, bo jak to zwykle u mnie, lubię kilka razy skupić się na jakimś fragmencie, przemyśleć, przewertować. W takim układzie z książką jest po prostu łatwiej. Przyznam jednak, że cenię bardzo audiobooki bo po prostu można z nich korzystać wszędzie. Poza tym jestem słuchowcem. Od dziecka kochałam radiowe słuchowiska … audiobooki to taka ich namiastka. Sugierowe, że tak powiem, książki 📚 przesłuchałam kilka razy. Twoje audycje z Januszem również, i za każdym razem odkrywam w ich treści coś nowego, na co wcześniej nie zwróciłam uwagi.… Czytaj więcej »