OOBE opowieści, część 8

Witajcie,

w filmie oznaczonym cyfrą 8 odpowiadam na pytanie: dlaczego istoty astralne pragną doświadczyć życia fizycznego.

Po raz kolejny nadszarpując Waszą wyrozumiałość, proszę o nie zwracanie uwagi na moje przejęzyczenia i małe błędy w montażu 🙂

Pooozdrawiam!

Subscribe
Powiadom o
30 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dorota Ewa
6 miesięcy temu
Bartek
6 miesięcy temu

Witam 1. Jak ma się koncepcja karmy do naszego planu inkarnacyjnego czy możemy postawić między tymi pojęciami znak równości? (wiem że miałeś temat karmy opisać szerzej w artykule, ale poruszę temat tu bo to ma związek z tematem). 2. Co do pracy z energią to wspomniałeś niżej w komentarzu, że polega to na kontrolowaniu i tłumieniu emocji. Podczas gdy wszędzie spotkałem się z tym że emocje należy akceptować takie jakie są i nie uciekać od nich i na tym polega rozwój emocjonalny. 3.Czy MTJ może inkarnować jako świadomość zbiorowa roślin/zwierząt? Jeżeli nie to pod co podlegają „mniej rozwinięte”organizmy? Dzięki że… Czytaj więcej »

6 miesięcy temu

Cześć Mateusz, mam do ciebie taką uwagę, ostatnio mówiłeś o tym że zniszczone zostały twoje laptopy, twarde dyski,ja ci odpisałem że w filmach z Zagórskim był taki fragment jak powiedziałeś że twój MTJ tyle ci powie ile powinieneś wiedzieć, chodziło o to abyś się nie wygadał, 2 dni szukałem tego fragmentu i ci podałem minute tego zdania, wszystkie moje wpisy są usunięte, rozumiem że masz swoje codzienne życie i jesteś zajęty, jak nie chcesz to nie odpisuj 👍pozdr

6 miesięcy temu

Czasami kiedy orientuje się, że śnię świadomie, i chcę w tym śnie coś zrobić / zmienić / stworzyć, to mi się nie udaję, i np. dopiero po jakimś czasie w tym śnie widzę zmianę, lub nie. Dlaczego tak się może dziać?

Dorota Ewa
6 miesięcy temu

Jesteś najważniejsza osobą w moim zyciu:) a bardzo precyzyjnie określam Cię jako mojego największego Nauczyciela. Kiedy mówiłeś o emocjach, odczułam najszczersze wzruszenie. Pracuję nad kontrola emocji od kilku lat. Dziękuję za upewnienie mnie, że Idę w dobrym kierunku. Praca nad emocjami zmieniła moje życie, które postrzegam jako wspaniałe doświadczenie. W przeciwieństwie do wcześniejszych cierpień. Jakość mojego życia na materii jest nieporównywalnie lepsza. Nie sądzilam, że wiąże się to także z rozwojem mnie jako istoty astralnej. Dziękuję Ci.

6 miesięcy temu

Dzięki za film super 😃 mam pytanie mowisz o nieświadomych podróżach sennych do obszaru lim to jeśli podróżuje nieświadomie to gdzie jest moja świadomość przecież nie ginie pozdrawiam

6 miesięcy temu
Odpowiedź do  Mateusz OOBE

Dzięki i pozdrawiam serdecznie 😃

6 miesięcy temu

Mateusz Zastanawiamy się z całą rodziną Z jakiego powodu dusze zeszły tu na ziemię w kontekście filmu Patryka Vegi „oczy diabła” z jakiego powodu człowiek chce aż tak bardzo cierpieć? Rola oprawcy też nie jest łatwa. Jak to wytłumaczysz? Przecież tam chodzi o małe dzieci 3-4letnie sprzedawane do burdeli i później sprzedawane na organy.

6 miesięcy temu

Witaj Mateusz, dziekuje za kolejny film. Musze przyznac, ze czekalem i milo mnie zaskoczyl. Rowniez uzywam dwoch polkol i dlatego tak do mnie trafiasz. Wiekszosc bowiem i to na calym Swiecie pisza/ mowia jedynie o fascynacji , a to spotkali Jezusa, a to Ramzesa, a to gabki, a to inne stwory itd. Jestes pierwszym, ktory ujal to , ze tak powiem ” naukowo „. Naturalnie najwazniejsze sa wlasne doswiadczenia z OOBE, ale w koncu czytamy Ciebie i innych i sie do tego odnosimy… czytamy juz chocby z samej ciekawosci… Chcialbym jeszcze nadmienic, ze bardzo sie ciesze, ze piszesz ta ksiazke,… Czytaj więcej »

6 miesięcy temu

Witaj Panie Mateuszu 🙂
Jestem bardzo wdzięczny za fakt pojawienia się Twojej osoby w moim życiu. Od pierwszego wywiadu w NTV poczułem Twoją szczerość, subtelność i doświadczenie. Już tylko dzięki kilku informacjom, które przekazałeś, moje kropeczki, które do tej pory odbijały się o siebie w bańce niewiedzy, połączyły się ze sobą dając obraz szerszego zrozumienia. Oficjalnie i z całego serca, bardzo DZIĘKUJĘ 🙏
Czekam na kolejne artykuły oraz filmy.
Życzę dużo zdrowia i niezmienności w jasności przekazu 😉
Pozdrawiam!

6 miesięcy temu

Słucham Cię z taką ciekawościa ,że wystarczy że przyjdzie powiadomienie już mnie niema dla nikogo.Czekam na każdy następny artykuł lub film , a później go czytam kilka razy i ciagle mało . Dziękuję za następny film , który znowu czegoś uczy i odpowiada na wiele pytań .