OOBE opowieści, część 8

Witajcie,

w filmie oznaczonym cyfrą 8 odpowiadam na pytanie: dlaczego istoty astralne pragną doświadczyć życia fizycznego.

Po raz kolejny nadszarpując Waszą wyrozumiałość, proszę o nie zwracanie uwagi na moje przejęzyczenia i małe błędy w montażu 🙂

Pooozdrawiam!

Subscribe
Powiadom o
48 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Merci
2 lat temu

Witaj! Dziękuję Ci Mateuszu, że poruszasz w swoich wypowiedziach tak ważny dla ludzkości temat. Z radością i zaciekawieniem słucham to, co mówisz, analizuję, łącze w jakąś jedną całość i już nie mogę doczekać się następnych nagrań! 😉 Oby kiedyś temat Oobe był tak naturalnym tematem dla ludzkości, jak każdy inny. Mam nadzieję, że na tyle się rozwiniemy, aby móc uczyć tego dzieci w szkołach. Jeszcze raz dziękuję i czekam na kolejne filmy!

Marcin uk
3 lat temu

Czesc Mateusz może trochę nie na temat ale Ostatnio umarła moja mama i chciałbym cię zapytać czy jeśli posiadał bym twoją wiedzę czy w jakimkolwiek stopniu bym był smutny z tego powodu że odeszła lub się przejmowal o nią o jej przyszłość ? bardzo bym chciał żebyś odpowiedział na to pytanie mam nadzieję że znajdziesz chwilę . Muszę przyznać że twoje nagrania dają mi strasznie dużo wiary i siły . pozdrawiam i dziękuję . Przepraszam że umieściłem ten komentarz tutaj ale niestety nie da się go usunąć

3 lat temu

Mateusz- jestem Tobie tak niezwykle wdzięczna za te wszystkie niezwykłe informacje i fascynująca rozmowę , że nawet sobie nie wyobrażasz ⚘💚⚘.

Fredaster
3 lat temu

Ta strona istnieje tylko po to by wyłapać osoby mające pewne (wrodzone) predyspozycje. Na szczęście te osoby już o tym wiedzą.a i zmień napis na guziku opublikuj komentarz na wyślij do cenzora…

3 lat temu

Twierdzisz, że plan wcielenia realizuje się zawsze. Czy to oznacza, że samobójcy też go zrealizowali? Czy przed narodzeniem jednostka zdaje sobie sprawę, że umrze poprzez samobójstwo?

No i dzięki za twoje materiały.

Nazywam się F.
3 lat temu

HA! Rewelacja! Pamiętam jaką miałam minę, kiedy tłumaczył mi to wszystko mój MTJ(dzięki za ten skrót, bardzo poręczny). Cudna jest świadomość, że nie jestem w tym sama. Tak wiele rzeczy mogę zweryfikować i porównać. Bajka! Mateusz robisz rewelacyjną naukową robotę podgarniając stopniowo tak skomplikowane zagadnienia. W poprzednim filmie mówiłeś o nostalgii za powrotem do „domu”. Ło matko! Jak mnie to przygniatało przez całe dzieciństwo… Ja pakowałam przedmioty do woreczka i wieszała na kijku. Moi rodzice też nie mogli zrozumieć skąd u mnie tak obsesyjna chęci wyruszenia w podróż. 😛 Oczywiście też na początku nie spodobała mi się odpowiedź P.(tak określam… Czytaj więcej »

3 lat temu

Może nie na temat treści filmu a raczej „techniczny” komentarz: mnie bez tej muzyki w tle lepiej się słucha, łatwiej skoncentrować się na treści. No i generalnie mam poczucie, jakbym oglądał „wróżbitę Mateusza” a nie „Mateusza OOBE”. Proszę o łapki w dół jeśli ktoś się nie zgadza i w górę jeśli też ma takie odczucie to przymajmniej będzie wiadomo, czy jestem wyjątkiem czy nie.

3 lat temu

Witaj Mateusz, wielokrotnie chciałam napisać do Ciebie ale słowa nie są w stanie wyrazić tego ile wnosisz do mojego życia. Mam ogrom pytań do Ciebie. Jedno pytanie przez drugie ciśnie się na usta, żeby je zadać. W tym filmie odpowiedziałeś na wiele nurtujących mnie pytań więc chciałam Ci bardzo podziękować, że jesteś:)) Czekam tez oczywiście na artykuł o ego, o karmie i oczywiście na KSIĄŻKĘ. Układam tez elaboraty w głowie żeby napisać Ci o tym co czuje i jak bardzo chce więcej informacji od Ciebie. Czekam z niecierpliwością na każde wieści od Ciebie bo chce sobie tą cała wiedze poukładać… Czytaj więcej »

2 lat temu
Odpowiedź do  Mateusz OOBE

Dziekuje!:) warto było czekać na Twoja odpowiedź🤗

Dorota Ewa
3 lat temu
Bartek
3 lat temu

Witam 1. Jak ma się koncepcja karmy do naszego planu inkarnacyjnego czy możemy postawić między tymi pojęciami znak równości? (wiem że miałeś temat karmy opisać szerzej w artykule, ale poruszę temat tu bo to ma związek z tematem). 2. Co do pracy z energią to wspomniałeś niżej w komentarzu, że polega to na kontrolowaniu i tłumieniu emocji. Podczas gdy wszędzie spotkałem się z tym że emocje należy akceptować takie jakie są i nie uciekać od nich i na tym polega rozwój emocjonalny. 3.Czy MTJ może inkarnować jako świadomość zbiorowa roślin/zwierząt? Jeżeli nie to pod co podlegają „mniej rozwinięte”organizmy? Dzięki że… Czytaj więcej »

krzychoo
3 lat temu
Odpowiedź do  Mateusz OOBE

Mateusz ja nie rozumiem jednej sprawy. Robert Monroe napisał, że przed ziemskimi inkarnacjami był świadomą istotą żyjącą w niefizycznym miejscu gdzie sensem rozwoju i nauki była zabawa w gry. Robert znudziwszy się tym zaczął poszukiwać więcej i trafił do ziemskiego systemu nauki. Po raz pierwszy inkarnował tu jako kobieta. Nie roślina. Czy pisząc o pierwszych inkarnacjach MTJ w fazie roślinnej masz na myśli jedynie te MTJoty, które zdecydowały się jedynie na rozwój i naukę w ziemskiej szkole życia? Lub jakiejś podobnej fizyczności? Robert Monroe opisuje w swoich książkach, że rozwój i nauka ma miejsce w każdym miejscu i momencie trwania.… Czytaj więcej »