Konsultacje

 

Moi Drodzy, postanowiłem trochę rozszerzyć obszar tego czym się zajmuję i udostępnić Wam możliwość kontaktu ze mną np. przez telefon lub Skype.

Podział rozmów na bezpłatne o płatne:

Bezpłatne

Rozmowy z podróżnikami z grupy Zielonych – jeżeli jesteś Zielonym Obenautą (jeżeli nie wiesz czy należysz do tej grupy możesz sprawdzić tutaj: Ankieta) na dowolnym stopniu swojego rozwoju i potrzebujesz mojej pomocy, to w ramach czasu, który chciałbym poświęcić na rozmowy z Wami – chętnie pomogę – oczywiście bezpłatnie. Nie ma tutaj dla mnie ustalonego jednego tematu rozmowy – możemy porozmawiać o dowolnej sprawie związanej z praktykowaniem OOBE. Proszę jednak, abyście przed rezerwacją terminu przeczytali artykuły, które są na mojej stronie, oraz dział „Pytania i odpowiedzi” – być może znajdziecie tam odpowiedzi częściowe lub całkowicie wyczerpujące Wasz problem, lub też nabędziecie perspektywę, która ułatwi nam rozmowę.

Płatne

Rozmowy na dowolne tematy – możemy porozmawiać o czym tylko chcesz – ale lepiej żebym miał o tym jakieś pojęcie 🙂

Chętnie odpowiem na Twoje pytanie związane z aspektami podróży astralnych, o technikach, odpowiedniej diecie i przygotowaniu do podróży astralnych, ale też mogą to być tematy związane z życiem po śmierci fizycznej i o tym czy kontakt ze zmarłymi oraz w jakiej formie jest możliwy, o tym w jaki sposób właściwie rozwijać się duchowo, o tym jak rozwijać swoje ciało astralne w inny sposób niż przez podróże, czy o życiu pozaziemskim – i o tym czy istoty pozaziemskie odwiedzają Ziemię. Temat przyszłości ludzkości też jest mi dobrze znany więc w razie czego zapraszam.

Koszt godziny rozmowy to 200 zł, a cała kwota z płatnych konsultacji zostanie przeznaczona na wydanie mojej książki.

Kochani, dostaję od Was tak dużo e-maili, że większości nie jestem nawet w stanie przeczytać (od początku 2022 roku do końcówki maja było ich ponad 2700), już nie mówiąc o odpowiedzi na nie. Ilość e-maili znacznie przewyższa moje moce przerobowe, więc w ważnych dla Was tematach tym bardziej zachęcam do skorzystania z tej opcji – tym bardziej, że wspomaga ona wydanie książki.

Jeżeli natomiast z jakiegoś powodu nie możesz skorzystać z płatnych konsultacji, a masz do mnie ważne dla Ciebie pytania, to nie musisz się przejmować, śmiało napisz do mnie e-mail. Postaram się kiedyś na niego odpowiedzieć – zgodnie z kolejnością przesyłanych do mnie wiadomości.