Wstęp.

Witaj, mam na imię Mateusz i jestem twórcą tej strony internetowej. Opisuję na jej łamach moje doświadczenia związane z Podróżami Astralnymi i stanem OOBE, oraz staram się tłumaczyć naturę zjawisk i zawiłości, które napotykamy podczas takich podróży. Pierwszych świadomych Podróży Astralnych doświadczyłem w wieku 17-lat, obecnie mam 33 i lada moment będę mógł powiedzieć, że robię to ponad połowę mojego życia, ale chyba ważniejsza informacja związana jest z tym, że podróże dały mi (i nadal mi dają) możliwość doświadczenia najpiękniejszej i najważniejszej przygody w moim życiu fizycznym.

 

A czym są Podróże Astralne? Są odmiennym stanem naszej świadomości, który daje nam możliwość opuszczenia ciała fizycznego naszą prawdziwa świadomością, która nazywana jest przez podróżników Ciałem Astralnym (w wielu religiach ten aspekt nas nazywany jest Duszą). Taka podróż daje nam możliwość odwiedzania zarówno miejsc fizycznych jak i niefizycznych, kontaktu z inteligentnymi, często wysoce rozwiniętymi istotami, a przede wszystkim pozwala nam dowiedzieć się więcej o nas samych, o strukturze wszystkiego co nas otacza, zrozumieć to kim i po co tutaj jesteśmy, a także dowiedzieć się co czeka nas po śmierci fizycznej, włącznie z możliwością odwiedzenia tego miejsca, nazywanego przez podróżników Parkiem.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, to na mojej stronie w artykułach (wraz z komentarzami pod nimi) i filmach znajdziesz spore kompendium wiedzy na tematy związane z Podróżami Astralnymi i tym w jaki sposób można je osiągać, rozumieć i badać.

Polecam zacząć od obejrzenia wywiadów, w które jako gość odbyłem w 2019 roku z Januszem Zagórskim, dziennikarzem, publicystą, ufologiem, i badaczem zjawisk niewyjaśnionych.

Link do playlisty z nagraniami (prawie 5.5 h słuchania) tutaj: KLIK

A jeżeli udało Ci się przetrwać sprawę wywiadów i chcesz wiedzieć więcej, zajrzyj do artykułów, które napisałem, w następującej kolejności:

Zachęcam również do odwiedzenia mojego kanału na YT, oraz przejrzenie działów: Pytania i odpowiedzi, Słowniczek pojęć i Wasze pytania.